Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rendes srácok miért nem...

A rendes srácok miért nem érdeklik a nőket?

Figyelt kérdés
Mindig valami melldöngető, nagyszájú majomhoz mennek, utána meg megy a sírás-rívás. De miért?

2014. nov. 4. 15:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Az olyan lányok mennek a "melldöngető nagyszájú majmokhoz"amilyenek neked tetszenek! :) akik a rendes fiúkat szeretik, azokat pedig TE nem veszed észre ;)
2014. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 14/L
2014. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

"Az olyan lányok mennek a "melldöngető nagyszájú majmokhoz"amilyenek neked tetszenek! :)"


Nekem a kedves, aranyos, szerény lányok tetszenek. Egy olyan nő lenne az álmom, mint Ted felesége Tracy a HIMYM-ből. Nema plázacicákra bukom, csak sajnos manapság nem nagyon van másmilyen felhozatal a környezetemben.

2014. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

"Előző vagyok, 14/L"


Azért kissé megkérdőjelezném, az élettapasztalatodat drága hölgyem. Én nagyon nem olyan vagyok, mint a te korosztályod.

2014. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Én egy szóval nem mondtam, hogy az én korosztályomról beszélek. :)

Arról beszéltem, hogy mindenki az olyan lányokat keresi amilyet említett a kérdező, hogy a nagyszájú majomhoz mennek.. Közbe pedig nemis jó helyen keresgélnek. Nekem apszolút a rendes fiúk jönnek be nem bunkók.. .

2014. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

"Közbe pedig nemis jó helyen keresgélnek."


Akkor sorolhatod a jó helyeket. :-P

2014. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
igen, egyet értek veled :)
2014. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
25: te honnan tudod, hogy én milyen lányokat keresek? Mert szeretném elmondani, egyáltalán nem a plázacicákhoz meg a hasonló felszínes lányokhoz vonzódom. A kicsit visszafogottabb, ránézésre teljesen hétköznapi nők fognak meg.
2014. nov. 4. 16:34
 29/53 anonim ***** válasza:

"te honnan tudod, hogy én milyen lányokat keresek?"


Mert a 14 éves lányok mindent tudnak! Te ezt nem tudtad!? :-D

2014. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha magadra vetted!
2014. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!