Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rendes srácok miért nem...

A rendes srácok miért nem érdeklik a nőket?

Figyelt kérdés
Mindig valami melldöngető, nagyszájú majomhoz mennek, utána meg megy a sírás-rívás. De miért?

2014. nov. 4. 15:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
am szörnyű, hogy itt panaszkodik mindenki, ahelyett, hogy valami értelmesebb dolgot csinálna! :)
2014. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Az opcióim:

1. Panaszkodom

2. Baromságokat tanulok, hogy ne hármast kapjak a vizsgán, hanem négyest...

2014. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
én meg válaszolgatok, közben meg médiát tanulok :)
2014. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Cserélünk? Gyermekgyógyászatot tudok felajánlani. Ennél gusztustalanabb tárgy nem nagyon van orvosin...
2014. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

köszi nem, én ezt szeretem :)

gondolom akkor nem gyerekorvos leszel... :P

2014. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Nem. Nem leszek gyermekorvos. :-D
2014. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

hát akkor?

am ha ennyire érdekel a média, szívesen mesélek a hatás-elméletekről :)

2014. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Én sem jöttem még rá a dolog nyitjára. Gondolom azért, mert ők magabiztosabbnak tűnnek.


Egyébként a kiemeltek között volt nemrég egy ilyen, azt hiszem témába vág: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 Kurtz Bickle ***** válasza:
53%

Mert valójában nem rendesek, hanem csak megalkuvók és álszentek.

A "nagyszájú majom" meg legalább nem "papucsodik" be, vannak benne férfiasságra vonatkoztatható vonások (a nagyképűség és határozottság között kicsi a szakadék). Persze, hogy megy a sírás-rívás, mert a többi tulajdonsága szenvedést okoz egy normális nőnek, de hát a "jófiúk" meg általában úgy viselkednek, mintha valami szolgák lennének...


Mielőtt megkapnám, hogy idióta lityelotyó lennék, közlöm, hogy férfi vagyok, aki se nem nagyszájú, se nem álszent vagy "rendes". Én anélkül kezelem emberként a nőket, hogy alárendelném magam nekik, vagy bármit elvárnék cserébe.

2014. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viselkedek szolgaként, sem papucsként, és álszent sem vagyok, úgyhogy ez mellé ment.
2014. nov. 4. 17:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!