Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Randivonalon hány nőnek...

Randivonalon hány nőnek érdemes írni ha egytől legalább választ szeretnék kapni?

Figyelt kérdés

Átlagos srác vagyok.

Írtám már pár nőnek és előfizető is vagyok de eddig egyik sem válaszolt, gondolom mert rengeteg kan ír nekik..

De mennyi az a szám úgy mégis amiből ha egy sem válaszol akkor már lehet mondani magamnak hogy "pali, baj van"?


2014. okt. 28. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
1423.
2014. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ismerkedj bárhol csak ilyen oldalakon ne!
2014. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CptTomato ***** válasza:

Én anno egy másik párkeresőt használtam...

olyan 150-200 nőből 15-25 írt vissza .. volt 4 randim abból 1 egyéjszaka szerűség, és egy ami normális randi volt, a másik kettő csak kínos beszélgetés.

2014. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs baj veled. akivel nem akarnak kapcsolatot, annak nem írnak vissza. én kb 10-nél meguntam. azóta sem voltam az oldalon.
2014. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csajok ilyen oldalakon a jóképű, sikeres palikat keresik, törekedj rá, hogy ilyennek lássanak.

(Jóképű, normális viselkedésű, iskolázott, jó munkahelye van, van korának megfelelő egzisztenciája, érdekes életet él...).


Profilodat úgy alakítsd, hogy ezt a képet sugározza.


Randivonal.hu-val jók a a tapasztalataim,amikor csajozni akartam, egy héten egyszer első levelet kb. 50 csajnak írtam (sablonlevelek, egy két szóval testre szabva, hogy az egyedi figyelmességet érezzék), akik közül úgy 15 írt pozitívan vissza, amiből heti egy-két randi lett, és élőben elég jó benyomást tudok tenni. :)

2014. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!