Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egy lány lelkét...

Érdemes egy lány lelkét bizalmasan ápolgatni hónapokon át, ha egyszer csak azzal a koholt váddal áll elő, hogy a háta mögött elmondom mindenféle k#rvának?

Figyelt kérdés

Természetesen egy harmadik személy, egy férfi van a dologban, aki rendesen bekavart. A lány esélyt sem adott abban a pillanatban, hogy egyáltalán megszólaljak. Érdemes egy lányt hosszú időn keresztül támogatni lelkileg, ha képes ilyet odavágni az ember fejéhez teljesen alaptalanul és belé fojtja a szót is?


(Ennek a kívülálló férfinak ismerem a tervét, meg akarja fektetni a lányt.)


2014. okt. 25. 05:52
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom te is meg akarod fektetni, csak más stratégiát választottál :DDD
2014. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet van alapja, hogy másnak hisz jobban, mint neked. Ha meg fontos számodra a csaj, ne tőlünk kérdezd, érdemes-e próbálkoznod még nála! Ha igazán kedveled, intézd el, hogy találkozz a lánnyal és az állítólagos sz@rkavaróval egyszerre és tisztázzátok kultúráltan a helyzetet.
2014. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, hogy "érdemes-e", akkor pont ugyan olyan vagy, mint a másik.
2014. okt. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
# 3 jó, akkor nem csak nekem tűnt föl
2014. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy hálátlan nőkért egy fikarcnyit sem érdemes küzdeni. Na de a megérzésem azt sugallja, hogy lesz itt még a keblemre való visszakönyörgés.
2014. okt. 25. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Előre nyilván nem tudhatod szóval gondolom már megtörtént a dolog, egyébként érdemes volt ha most még így 16 évesen nem is látod be.
2014. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valójában azon vagyok kiakadva, hogy büntetlenül lettem megvádolva olyannal, amit el sem követtem, s mégsem bízik bennem annak ellenére, hogy hónapokon keresztül lelki támasza voltam, a vállaimon sírt, vigasztaltam, szívesen tettem, és akkor hirtelen szembesítve vagyok azzal, amit el sem követtem. Így minek erőltessem a magyarázkodást? Csak a tűzre lenne olaj...
2014. okt. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!