Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt hogy kéne értelmeznem?

Ezt hogy kéne értelmeznem?

Figyelt kérdés
Múltkor felhívták rá a figyelmem hogy bámul egy fiú (barátnője van) nem foglalkoztam vele túlságosan meg amúgyis túl átlagosnak tartom magam ahoz hogy valaki így ránézésre rögtön azt reagálja hogy gyönyörű vagyok na de annyi a lényeg hogy a suliban is látom hogy figyel még minden de nem közeledik meg semmi csak néz bem tudom ezt mire vélni ...Ja és bocsi a helyesírási hibákért gyorsan akartam írni:D 17 évesek vagyunk

2014. okt. 9. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Hát.. ha én a helyedben lennék, nem gondolkodnék előre. Ki tudja, miért néz? Majd ha odamegy hozzád, megszólít, félreérthetetlen célzásokat tesz arra, hogy tetszel neki, esetleg szakít a barátnőjével, akkor veheted biztosra. De hidd el, nem jó beleképzelni semmit a dolgokba, mert csak magadat zavarod össze, és egyre többet fogsz ezen agyalni. Egy szóval az én tippem, hogy egyenlőre ne értelmezd :D
2014. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!