Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kéne ismerkednem?

Hogyan kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés
(15 éves fiú vagyok)Van egy lány aki már kb 2 hónapja nem messze a mi házunkhoz költözött, de csak nemrégiben láttam meg és nagyon megtetszett. Már többször is láttam amikor ugyanakkor mentünk haza de még nem mertem odamenni és beszélgetni vele, mert nem tudom hogy kéne. Valami ötlet?

2014. okt. 8. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán menj oda, beszélgess vele, a helyedben ezt tenném.
2014. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom miről beszélgessek. Eddig csak a nevét tudom de azt is facebookról. Vagy talán "jobb" lenne, ha elöbb csak írnék neki faceen?
2014. okt. 9. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Például odamész:

-bocsi, nem tudod mennyi az idő?

Mond rá valamit, aztán megkérdezed hogy errefelé lakik e, mikor költöztek, esetleg azt is hogy miért, vagy hohy hova jár suliba,stb.


Aztán máskor is beszéltek, esetleg facebookon, de szerintem elősször élőben. Aztán majd alakul.

2014. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!