Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kéne olyan pasival...

Miért kéne olyan pasival ismerkednem, aki egyáltalán nem vonz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig nem reagáltam az ilyen jellegű kérdésekre,de most szeretnék.

Rengeteg olyan kérdést látni,hogy a jó nők min szemetek,mert lenézik a csúnya pasikat,nem tekintik egyenrangúnak őket,stb....


Kérdem én,egy jó pasi járna egy bányarémmel,aki abszolút taszítja őt,külsőleg semmi sem fogja meg a lányban?

Vajon ők randiznának olyannal,aki sehogy sem tetszik nekik?

Nem hiszem....a minap is olvastam olyan kérdést (ezek már szokásossá váltak,én csak "napi siránkozás" jelzővel illetem az ilyen kérdéseket),hogy csúnya fiú ecseteli hogy úgy járna szép nővel,viszont neki csúnya lány nem kell,inkább lesz szingli...akkor?


Bezzeg megy a szapulás szépen,hogy a lányok milyen sokat képzelnek magukkal,meg hogy mennyire a föld felett lebegnek.

Ez nem igaz,csak aki válogathat,az szerintem él a lehetőséggel,nem?

Tehát a csúnya srácok szerint sajnálatból össze kéne jönni

velük,és akkor minden oké lenne.

Én elhiszem,hogy vannak köztük jó fej srácok,de ha speciel engem semmi sem fog meg az illetőben,akkor lehet akármennyire rendes,azért a külső is számít szerintem.....



2013. jún. 13. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jahj. Nem kell. -.-
2013. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én is így gondolom,az odáig rendben,hogy jó fej,meg aranyos a srác,de ha szexuálisan nem vonz,nincs meg az a szikra.....

sajnálatból sosem jönnék össze én sem senkivel,az milyen lenne már?

2013. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik baj az, h csúnya fiú csúnya lánynak se kell.
2013. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem igazad van kérdező

Ott már eleve gubanc lenne ha valaki szexuálisan nem vonz. Később úgy sem lesz jobb.

2013. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Illetve szerintem a "csúnya" pasik a nőket hibáztatják azért, ha nekik nem sikerül összeszedniük olyat, aki nekik bejön.


Az, hogy ki a csúnya meg ki nem, szerintem nagyon szubjektív. Mert nem mindenkit tartanak szépnek, ugyanakkor nem mindenkit tartanak csúnyának sem. Ez egyéni megítélés dolga. Szerintem mindenkire juthat egy olyan ember, aki hozzá hasonló külső-belső tulajdonságokkal rendelkezik. De én sem járnék olyan sráccal, aki szexuálisan nem vonz. Persze előfordulhat, hogy csak később jön meg a testi vonzalom, de szerintem bármennyien is próbáljuk áltatni magunkat, bizony a külső is fontos valamennyire. Viszont mégegyszer hangsúlyozom, hogy egyéni, hogy kinek milyen fajta srác/csaj jön be.

2013. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eskuszom a "taszit" szonal nincs idegesitobb a vilagon. az meg a masik, hogy eloben ilyen kornyezetben nem is hallotam soha, ez valami gyakori szakzsargon lehet.
2013. jún. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!