Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnátok ilyen pasival, ha...

Járnátok ilyen pasival, ha nagyon szeretnétek őt?

Figyelt kérdés
Olyan, mint egy nagy gyerek, makacs, hisztis, önző is tud lenni. Nem veti meg az alkoholt és sajna a nőket sem. :( Ezen kívül rendkívül értelmes, magasan kvalifikált, udvarisa, jópofa, laza és még hosszan sorolhatnám. 39 éves, elvált és egy "picit" fél a tartós kapcsolattól. Más baja nincs. :) Azon kívül, hogy beleszerettem. :)
2013. jún. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom nem, akkor te sem?
2013. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Határozott NEM. Nem tudnék ilyen emberbe beleszeretni.
2013. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez akár én is lehetnék, csak fiatalkori kiadásban. Én járnék vele a helyedben. Tedd te is ezt.
2013. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már beleszerettem. :) Csak kicsit nehéz rávenni az együtt járásra, mivel nem hiszi el, hogy nem akarom megváltoztatni őt...
2013. jún. 9. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt elhiszem, hogy nehezen hiszi el, hogy nem akarod megváltoztatni.


Mit csinálsz majd, mikor megy az aktuális nőjéhez?

1, Otthon duzzogsz, és lecs*szed, mikor hazajön. (= Meg akarod változtatni.)

2. Mész vele, és hárman lesztek? Mert akkor mondhatod, hogy nem akarod megváltoztatni.


Hajrá!

2013. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Csak bajod lesz vele. Sok-sok álmatlan éjszaka a megcsalásai miatt, rengeteg fájdalommal fűszerezve. Ja és bónusznak az amúgy is sekélyes társadalmunkban még egy alkoholfüggő szomorú párjának a szerepébe bújsz...

Valószínű nem véletlenül vált el, ha ilyen...

Ha sok szenvedésre vágysz, szíved joga...

De a helyedben én NEM TENNÉM!!!

2013. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!