Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti járnátok egy ilyen pasival?

Ti járnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Hölgyek, ti járnátok egy szívbeteg, kopaszodó, kövér, nem izmos, kórosan izzadó csóró 30 éves pasival?
2013. jún. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
De csak 8 éves kor alatt.
2013. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te is tudod a választ!! De mindenkiben van valami szépség,valami jó,valami megnyerő légy optimista és ne csüggedj eljön majd a te időd!!!!! Ismerek egy csomó ilyen pasit és boldog házasságban élnek!!!! :)
2013. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csupa előnyös, vonzó dolgot soroltál fel.

Egyébként tényleg sok múlik a hozzáálláson. Egy nőt el lehet bűvölni akkor is, ha nem vagy a legmegnyerőbb. Nem csak a "görög isten" kinézetű pasik lehetnek befutók.

A kövérség ellen meg lehet tenni.

Én se vagyok egy szívtipró, de van egy olyan barátnőm, akiről sokan csak almodoznak, holott eléggé kopaszodok (bár rövidre vágva azért nem feltűnő), nem dúskálok a pénzben, és a szívem sincs rendben.

Ami ellen lehet valamit tenni, ott kell is. A többit meg nem kiemelni! elcsábítani kell a csajt, nem elijeszteni.

2013. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad fejleszd.


Egyébként a szívbetegség miatt próbálnék nem belebonyolódni, ugyanis már volt két ilyen a családomban - az egyik már öreg volt, ezért nem is vállalták a szívátültetést, a másikat sikerült megmenteni, de senkinek sem kívánom azokat a hónapokat, amiket akkor éltem meg.

Amikor megcsörrent a telefon, ideges lettem, könnyes lett a szemem, mindig felkészültem arra, hogy talán rossz hírt mondanak. :(


Ha nem ennyire súlyos, akkor fontolóra venném, ha tetszik. Meg ha fiatalabb lenne, hozzám 30 túl idős, de gondolom első sorban nem 17 éveseket kérdezel.


17/L

2013. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!