Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan magyarországi lány...

Van olyan magyarországi lány aki szívesen ismerkedne egy székely pasival?

Figyelt kérdés
28/F

2013. jún. 12. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
ISTEN MENTS
2013. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Soha.
2013. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
86%

"biztos, hogy nem, nem ismerkedek olyan parasztokkal, főleg nem határontúli magukat magyarnak valló élősködő cigánnyal"


Még helyesen sem tudsz írni, és te cigányozol másokat? mi az, hogy "határontúli" ???

Te csak szeretnéd, hogy annyira tiszta családfád legyen mint a Székelyföldi magyaroknak.

2013. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3. Sokat ér a családfájuk, mondhatom. Már lassan annak kell sarokba állnia, aki magyar, mert pl. a székelyek az atyaúristenek. Aki a román állam pénzén él, az ne pofázzon a magyarságról. Kár, hogy kitörölték a második hozzászólást, még ha nem is így kellett volna fogalmaznia, igazat mondott.
2013. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
52%
4. miért élnek a román állam pénzén te észkombájn? És miben volt igaza a másiknak? Az akinek úgy az üknagyapja és üknagyanyja magyar volt az nem kell sarokba álljon, de aki csak attól magyar, hogy Magyarországon él, az nem a sarokba kellene álljon. Ezt itt a különbség barátom, hogy magyarnak lenni nem azon múlik, hogy mit ír a személyidben, hanem azon, hogy mi folyik az ereidben. Ha te és a másik hozzászóló tényleg magyar lenne, akkor SOHA nem így vélekedne azokról akiknek csak magyar rokonaik vannak és voltak.
2013. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Hagyjuk már ezt. Ne te döntsd már el, hogy milyen vér folyik az ereimben, mert nem ismersz sem engem, sem a családom. És aki nem 100%-osan magyar? Az álljon sarokba, mert a határon túlról azt mondják? Húzzatok már a p.csába.:D


Csak úgy elárulom, hogy dédszüleim Erdély területén laktak, csak ők anno úgy döntöttek, hogy a kész ház helyett inkább egy átalakított ólba költöznek, csak Magyarországon maradhassanak, így kerültem én a határ ezen oldalára.:) Mellesleg 12 km-re lakom a határtól, van fogalmam róla, mit beszélek.

2013. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, legalább 400 kilométerre vagy Székelyföldtől, hogyne tudnád te, hogy mit beszélsz.
2013. jún. 12. 14:01
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy 400 km-re vagyok tőle, pont eléggé leírja, hogy nem Magyarországon van.
2013. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem csak Székelyföldön vannak székelyek... Ezért írtam, hogy nem jönnék össze eggyel sem, mert hidd el, találkoztam már párral.
2013. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Magyarpatriota válasza:
100%

Sok ostoba itt is jól neki esik a határon túli magyaroknak. Én sokkal inkább tartok honfitársnak, magyar testvérnek egy erdélyi magyart, mintsem egy olyan magyarországit, aki lerománozza az erdélyi magyarokat, ugyanis, aki ilyet tesz, az az én szememben saját magát közösíti ki a magyar nemzetből.


Magára a kérdésre nem igazán tudok válaszolni, ugyanis én nem tartozom a szebbik nemhez.Viszont van olyan székely ismerősöm akinek magyarországi felesége van, meg van olyan erdélyi ismerősöm, akinek magyarországi vőlegénye van.

2013. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!