Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan magyarországi lány...

Van olyan magyarországi lány aki szívesen ismerkedne egy székely pasival?

Figyelt kérdés
28/F

2013. jún. 12. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy székely pasival, mint a fentihez hasonló észkombájnokkal...
2013. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarsz te kérdező magyar lányt?! Én igaz , hogy egy székely lány vagyok és nem pasi, de sose jönnék össze magyarral. Akartak már velem járni, de amilyen stílusuk volt és külsőre sem jöttek be. Eddig csak román barátom volt, mert jobb pasik mint a magyarok és ráadásul nem cigányoznak le mint a bunkó magyarok akiket eddig ismertem. Üzenem a nagyképű cigányozoknak, hogy előbb tanuljanak történelmet és csak az után mondjanak véleményt rólunk székelyekről!!!


Egy büszke székely lány!!!

2013. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szia! én nem vagyok mérvadó(csak 12/L) de ha válaszolnál azt megköszönném. azt írtad székely vagy románnak vagy magyarnak vallod magad?
2013. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó leányzó! Aki azt írja magáról, hogy székely, soha az életben nem vallaná magát románnak.
2013. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én magyarországi lányként (nőként) erdélyi társkeresőn voltam egy ideig, és sokat jártam Székelyföldre. Nekem bejönnek a székely pasik.
2013. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!