Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek többet akar?

Szerintetek többet akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki 1,5 évvel idősebb nálam, és már 4 éve ismerem, 1 éve teljesen beleszerettem, de utána összetörte a szívem... De most már teljesen más mint akkor, rengeteget van elem, ma este annak ellenére, hogy nem kértem, és sietnie kellett volna haza, elkísért a Dunához, utána pedig haza is, pedig 1,5 órát kellet utaznia, csak azért, hogy hazakísérjen és ebben még nincs benne a haza uta...Ez alatt (közös barátokkal voltunk) egész úton a közelemben volt, pedig el tudott volna lenni a srácokkal is... Most 2 órával később azt írta, hogy hiányzok neki.. szerintetek tényleg akar valamit, vagy csak etet? Mert félek, hogy újra pofára esek nála... szívem szerint most leírnám neki, hogy még mindig szeretem... de félek.

Normális válaszokat lécci!



2013. jún. 11. 22:16
 1/1 Dollersz válasza:
100%
Szerintem többet akar :) Akinek csak az a célja, hogy etessen, az nem marad le a lány miatt a buszról, főleg, hogy utána annyit kell pluszban utaznia/várnia. De azért ne éld bele magad, az a biztos :) Az tény és való, hogy nem vagy számára közömbös. De bármi alakul is, ne Te lépj először, hagyd, hadd hódítson meg :)
2013. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!