Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kéne ismerkednem? én...

Hogy kéne ismerkednem? én sehol nem szoktam ismerkedni pasikkal, csak buliba, ami rájöttem rossz hely, mert mindenki részeg és nem ilyet szeretnék.

Figyelt kérdés
Viszont máshol én nem merek leszólítani fiúkat és odamenni hozzá, mert azt szeretném, h a fiú szólítson le engem. és eléggé zavar, h szeretnék egy normális kapcsolatra szert tenni, de nem sikerül az ismerkedés sem.
2014. ápr. 27. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sokan esküsznek a GYIK-es ismerkedésre. Veszíteni nem veszítesz semmit. 22/F
2014. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Mik a hobbijaid?
2014. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondj magadról többet és én vagy valamelyik kollégám le fog szólítani privátban.


Amúgy átérzem a helyzeted.

2014. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szép vagy azért nem mert félnek várj és lesz egy normális srác aki SZEMÉLYESEN megkeres elkezd veled beszélgetni érdeklődik irántad randira hív, ha csúnya vagy akkor meg meg is van a válasz

küldesz képet megmondom melyik :D

2014. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!