Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rossz ember vagyok, ha én...

Rossz ember vagyok, ha én csak szeretnék egy lánnyal hedonista életet élni és inkább vágyom lány barátra jelenleg, mint komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Én valahogy csak úgy tudom elképzelni az életem, hogy van egy lány, akivel tök jól kijövünk, hülyülünk, szívatjuk egymást, mint két jó barát meg közben együtt járunk mindenfelé, időnként smárolunk, ölelkezünk, együtt alszunk, szexelünk, de semmi komoly, mindenki szabad és boldog. :D
2014. ápr. 24. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Rettentő
2014. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt párkapcsolatnak hívják
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Á, tudtam, hogy egy szörny vagyok. :D
2014. ápr. 24. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy rossz ember. vannak lányok is akik ilyen kapcsolatot akarnak. köztük én is. kellene egy helyes fiú de nem lennék belé szerelmes, ő se belém. csinálnánk együtt mindenfélét, de nem lennének számonkérések, féltékenykedés. csakúgy el lennénk.
2014. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 moonlightsentinel ***** válasza:
nem vagy rossz emebr, csak még gyerek...
2014. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát párkapcsoalt amiben kedvedre dghatsz meg másokat? nyitott kapcsolat? Mert ez az. Voltam ilyenben, ha jól kijöttök egymással és megvan a vonzalom abból előbb v utóbb több lesz
2014. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!