Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kéne ismerkednem?

Hogy kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok szűz ,egy csajt se ismerek nem is szoktam csajokkal beszélgetni,baráti társaságomba mindenki szűz 22 évesek ők is ,vidékiek vagyunk,

internetről próbálok csajozni társ keresős oldalon de nem sikerűl ide is töltöttem fel már képet magamról nem sikerül sehol se

mit kéne csinálnom


bulikba soha nem járok


2013. dec. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

járj bulikba?

fészbukozzál a környéken élő csajokkal, hívd el őket randira

utcán való leszólítás

járj el valami programra (sport, szakkör, foglalkozás) ahol emberekkel ismerkedhetsz meg

2013. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy? küldesz képet? :) 22l
2013. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy kéne, hogy ne gondolj a nőkre olyan sokat, hanem találj olyan elfoglaltságot ami tetszik. Nem véletlenül van az a mondás, hogy akkor találsz nőt, ha nem számítasz rá. Társkeresőt szerintem hanyagold, hogyha normális kapcsolatot szeretnél. Szüzesség miatt meg felesleges aggódni!
2013. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

környékbeliek kilőve itt már egyszer megpróbáltam csajozni

hagyjuk is mi lett belőle , itt már esélytelen csajt találnom ,

2013. dec. 19. 17:07
 5/5 A kérdező kommentje:
20 éves koromig nem is próbálkoztam még se történt semmi sport klubbokba meg jártam folyamatosan
2013. dec. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!