Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kéne megnyilnom és...

Hogyan kéne megnyilnom és ismerkednem? 16/L

Figyelt kérdés
2.-os vagyok es az osztályomból szinte mindenkinek van pasija. Nekem nincs es nem tudom hogy lehetne, nem görcsösen szeretném vagy ilyen mert mindenkinek van csak jó lenne már ilyen korban. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, de még sincsen hogyan kéne megtalálnom? Vagy valakinek valami ötlete van ilyen téren? Mindenre kíváncsi vagyok :))

2014. okt. 6. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, beszélgess.
2014. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok ilyen menő kis csajszi, de azért ilyan lúzer sem vagyok, nem szeretek a figyelem középpontjába lenni, ez lehet a baj? Mert én már tényleg nem értem :/
2014. okt. 6. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

itt valami gond lesz:


- szép vagy, de szarsz a pasikra, ez messziről levágós,

- átlagos, de félénk, ez is levágós, nem sok pasi szeret némán ücsörögni órákat kettesben

- szépnek mondanak, de csak a barátnőid látnak annak


szerinted a kettes vagy, ez ellen nem sok mindent tehetsz, maximum sokat próbálsz pasikhoz közeledni, és lassan megszokod a dolgot.

2014. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, rj rám, és megpróbálok segíteni :)
2014. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Írj egy idősebb pasinak, pl nekem :) 29F
2014. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélgessünk!

19F


Ide nyugodtan írhatsz, mert foglalt vagyok. :D

2014. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hú, megláttam a kérdést gondoltam irok egy hsz-t hogy irj rám, de látom megelőztek

amúgy nem igazán van rá megoldás, ha valakit megismersz akkor már gátlástalanabb vagy vele, tehát vagy olyanokra pályázz akiket már nagyjából ismersz, vagy először ismerkedj meg valakivel és aztán kezdj komolyabban érdeklődni, pl: rámirsz,kiderül hogy közel lakunk egymáshoz és megismerjük egymást és kész is, igy könnyű ;)

2014. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!