Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan kéne értelmeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan kéne értelmeznem a viselkedését?

Figyelt kérdés
2010 szeptemberében véget ért egy 2 és fél éves kapcsolatom. nagyon megviselt, és hónapokig nem tudtam kilábalni belőle. februárban megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval, aki végre elfeledtette velem az első szerelmemet, és nagyon szép fél évet töltöttünk együtt. pestre járt kollégiumba, mi pedig az ország másik felében élünk. a távolság és annak kezelése sajnos közénk állt, és megromlott a kapcsolatunk. akármennyire szerettük is egymást, véget vetettünk a dolognak. nem sokkal ez után hazajött a kollégiumból, elvégezte az iskolát, és a városunkban állt munkába. megismerkedett az egyik legjobb barátnőmmel, és összejöttek. ez nagyon fájt nekem, meg is szakítottam mindenféle kapcsolatot mind a kettejükkel. eltelt közben a nyár, az ősz is majdnem, és nekem voltak futó kalandjaim, ismerkedtem, szórakozni jártam, de valahogy 1-2 hét után mindegyik "kapcsolatom" megromlott. novemberben az egyik buli alkalmával összefutottam az említett fiúval egy szórakozóhelyen, és átbeszélgettük az éjszakát. elmondta, hogy az egykori barátnőmmel, akivel utánam összejött nagyon megromlott a kapcsolata, és véget akar vetni a dolognak. a hölgyemény meg is jelent a szórakozóhelyen, odajött, és elhívta a fiút. beszélgettek, aztán odajött hozzám a fiú, és eljöttünk onnan. az este úgy alakult, hogy hajnalban náluk kötöttünk ki, és lefeküdtünk egymással. utána folyamatosan beszélgettünk, flörtölgettünk, összefutottunk péntekenként a szórakozóhelyeken, hétköznap a városban, de semmi különösebb arra utaló jel nem volt, hogy érdekelném komolyabban. közben eltelt a szilveszter is, februárban megint összefutottunk a szalagavatón, aminek szintén az lett a vége, hogy egymásba gabalyodtunk. március végén megint megtörtént a dolog, majd 1 héttel ezelőtt szintén, és tegnap is. az utolsó 3 alkalom úgy történt, hogy abszolút nem terveztük, nem is beszéltünk olyasmiről, egyszerűen csak olyan helyzet adódott, hogy megtörtént a dolog. egyik este már lefekvéshez készülődtem, amikor csörgött a telefonom. ő volt az. felvettem, és megbeszéltük, hogy idejön elénk kocsival, beszélgetünk kicsit. a beszélgetésből órákig tartó kocsikázás lett, és végül megint szeretkezés. nem szex, szeretkezés.. nem is értem, de tényleg! az első két alkalommal inkább a kalandot éreztem ebben az egészben, aztán ahogyan szaporodott az alkalmak száma, az intimitás és a kötődés egyre inkább növekedett bennem is, és meglátásaim szerint benne is, no meg az együttlétekben is.. gondolom leírnom sem kell, hogy ahogyan sikerült egy nyár alatt elfelejtenem, most annyira fülig szerelmes vagyok! a telefonos incidens alkalmával nagyon furcsa volt, olyan merengő, óvatos.. még csókolni is máshogyan csókolt. mondtam is ezt neki, de azt mondta, hogy csak képzelődöm. nagyon sokat beszélgettünk rólunk, és valószínűnek tartom, hogy látta rajtam, hogy hogyan érzek iránta. ezután még kétszer találkoztunk, egyszer összefutottunk egy szórakozóhelyen, egyszer pedig egy házibuliban, ahová én hívtam meg. ik alkalommal sem éreztem, hogy különösebben érdekelném.. egnem tudom, hogy ő hogyan reagálna arra, ha kezdeményeznék, és azt sem, hogy nem veszíteném-e el ezek után úgy is, mint barátot, mint fontos embert. nagyon passzolunk, hasonlítunk is, egyformák az érdeklődési köreink, nagyon jókat beszélgetünk, ismerjük és szeretjük egymás családját, nagyjából azonos a baráti körünk, értékeljük egymás személyiségét, humorát, és nem utolsó sorban a szex terén is rettenetesen passzolunk. neki nincs már november óta senkije, én decemberben léptem ki az utolsó kapcsolatomból. nagyon szeretnék vele lenni, és nem tudom, hogy ő vajon mit gondolhat. úgy gondolom működne a dolog, hiszen a régebbi távolság már nem aktuális, és azon kívül soha nem volt köztünk egy hangos szó sem, se egy vita, mindenben teljesen megértettük egymást. a tegnap találkozásunk óta tényleg nagyon úgy érzem, hogy az ő fejében is megfordult az ötlet, hogy mi lenne, ha mi megint.. segítség, össze vagyok zavarodvaaa ! :D 17/n

2012. jún. 11. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

őő háth huhh!


Remélem segítettem! :D

2012. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szerintem teljesen úgy látod a helyzetet, ahogyan én ! :D
2012. jún. 11. 18:34
 3/20 anonim ***** válasza:
gondoltam válaszolok, de ahogy megláttam mennyit írtál..
2012. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
sajnos csak ezzel a hosszú monológgal értelmezhető a történet.. :/ :D
2012. jún. 11. 18:36
 5/20 anonim ***** válasza:

Hajaj... végigolvastam, de örülnék, ha legközelebb írnál nagybetűket is a mondatok elejére, mert így nagyon összefolyik az egész. Na mindegy.

Ha érzed, hogy másképp csókol, akkor tényleg másképp csókol, tapasztalat.

Nem elkeseríteni akarlak, de szerintem ő jelenleg téged ágyasnak tart inkább, mint lehetséges barátnőnek. Az, hogy a szexben összecsiszolódtok, az normális dolog, ha egyébként összepasszoltok ezen a téren, hiszen egyikőtök sem gép. Ha nyilvános helyen összefuttok, és nem foglalkozik veled, az lehet attól is ,hogy zavarban van a jelenlétedtől, de valószínűbb, hogy nyíltan nem akarja felvállalni a viszonyotokat.


Ha látja rajtad, hogy odáig vagy érte, az sajnos hiba, és egyáltalán nem a te malmodra hajtja a vizet, már ha mindenképpen össze akarsz jönni ezzel a sráccal.

2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
most 17 éves vagy. 2010 szeptemberében véget ért egy 2,5 éves kapcsolatod az azt jelenti hogy 12,5 éves korodtól 15 éves korodig volt egy komoly kapcsolatod amit alig tudtál kiheverni? Nem vagy gyenge :D
2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Most ehhez komolyan segítséget kérsz? :D

Na jó, akkor leírom a varázslatos választ: Mondd meg neki, hogy újra szeretnél együtt lenni vele.

2012. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
na végig olvastam... ha komolyan szeretnél valamit vele, és ő is veled, amint látod még kocsival is eljárhozzád és SZERETKEZTETEK.. szóval megérné..szerintem már barátként alapbol kilőtted ezzel hogy lefekszel vele meg Szeretkezel vele..:D
2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen, most 17 éves vagyok, ami nem azt jelenti, hogy feltétlenül most lettem annyi, mivel épp ellenkezőleg, 2 hét múlva 18 leszek. a 2és fél éves dolog nyilván kis szerelemnek indult 14éves korom után, de komoly szerelem lett belőle, afféle első nagy szerelem. és igen, nehezen tudtam kiheverni..
2012. jún. 11. 18:42
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt mennyi idő alatt írtad le??Gondolom beletelt fél órába??
2012. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!