Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan kéne értelmeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan kéne értelmeznem a viselkedését?

Figyelt kérdés
2010 szeptemberében véget ért egy 2 és fél éves kapcsolatom. nagyon megviselt, és hónapokig nem tudtam kilábalni belőle. februárban megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval, aki végre elfeledtette velem az első szerelmemet, és nagyon szép fél évet töltöttünk együtt. pestre járt kollégiumba, mi pedig az ország másik felében élünk. a távolság és annak kezelése sajnos közénk állt, és megromlott a kapcsolatunk. akármennyire szerettük is egymást, véget vetettünk a dolognak. nem sokkal ez után hazajött a kollégiumból, elvégezte az iskolát, és a városunkban állt munkába. megismerkedett az egyik legjobb barátnőmmel, és összejöttek. ez nagyon fájt nekem, meg is szakítottam mindenféle kapcsolatot mind a kettejükkel. eltelt közben a nyár, az ősz is majdnem, és nekem voltak futó kalandjaim, ismerkedtem, szórakozni jártam, de valahogy 1-2 hét után mindegyik "kapcsolatom" megromlott. novemberben az egyik buli alkalmával összefutottam az említett fiúval egy szórakozóhelyen, és átbeszélgettük az éjszakát. elmondta, hogy az egykori barátnőmmel, akivel utánam összejött nagyon megromlott a kapcsolata, és véget akar vetni a dolognak. a hölgyemény meg is jelent a szórakozóhelyen, odajött, és elhívta a fiút. beszélgettek, aztán odajött hozzám a fiú, és eljöttünk onnan. az este úgy alakult, hogy hajnalban náluk kötöttünk ki, és lefeküdtünk egymással. utána folyamatosan beszélgettünk, flörtölgettünk, összefutottunk péntekenként a szórakozóhelyeken, hétköznap a városban, de semmi különösebb arra utaló jel nem volt, hogy érdekelném komolyabban. közben eltelt a szilveszter is, februárban megint összefutottunk a szalagavatón, aminek szintén az lett a vége, hogy egymásba gabalyodtunk. március végén megint megtörtént a dolog, majd 1 héttel ezelőtt szintén, és tegnap is. az utolsó 3 alkalom úgy történt, hogy abszolút nem terveztük, nem is beszéltünk olyasmiről, egyszerűen csak olyan helyzet adódott, hogy megtörtént a dolog. egyik este már lefekvéshez készülődtem, amikor csörgött a telefonom. ő volt az. felvettem, és megbeszéltük, hogy idejön elénk kocsival, beszélgetünk kicsit. a beszélgetésből órákig tartó kocsikázás lett, és végül megint szeretkezés. nem szex, szeretkezés.. nem is értem, de tényleg! az első két alkalommal inkább a kalandot éreztem ebben az egészben, aztán ahogyan szaporodott az alkalmak száma, az intimitás és a kötődés egyre inkább növekedett bennem is, és meglátásaim szerint benne is, no meg az együttlétekben is.. gondolom leírnom sem kell, hogy ahogyan sikerült egy nyár alatt elfelejtenem, most annyira fülig szerelmes vagyok! a telefonos incidens alkalmával nagyon furcsa volt, olyan merengő, óvatos.. még csókolni is máshogyan csókolt. mondtam is ezt neki, de azt mondta, hogy csak képzelődöm. nagyon sokat beszélgettünk rólunk, és valószínűnek tartom, hogy látta rajtam, hogy hogyan érzek iránta. ezután még kétszer találkoztunk, egyszer összefutottunk egy szórakozóhelyen, egyszer pedig egy házibuliban, ahová én hívtam meg. ik alkalommal sem éreztem, hogy különösebben érdekelném.. egnem tudom, hogy ő hogyan reagálna arra, ha kezdeményeznék, és azt sem, hogy nem veszíteném-e el ezek után úgy is, mint barátot, mint fontos embert. nagyon passzolunk, hasonlítunk is, egyformák az érdeklődési köreink, nagyon jókat beszélgetünk, ismerjük és szeretjük egymás családját, nagyjából azonos a baráti körünk, értékeljük egymás személyiségét, humorát, és nem utolsó sorban a szex terén is rettenetesen passzolunk. neki nincs már november óta senkije, én decemberben léptem ki az utolsó kapcsolatomból. nagyon szeretnék vele lenni, és nem tudom, hogy ő vajon mit gondolhat. úgy gondolom működne a dolog, hiszen a régebbi távolság már nem aktuális, és azon kívül soha nem volt köztünk egy hangos szó sem, se egy vita, mindenben teljesen megértettük egymást. a tegnap találkozásunk óta tényleg nagyon úgy érzem, hogy az ő fejében is megfordult az ötlet, hogy mi lenne, ha mi megint.. segítség, össze vagyok zavarodvaaa ! :D 17/n

2012. jún. 11. 18:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

no, akkor sorjában ! :D


ez a "nyilvános helyen nem közeledés" úgy értendő, hogy nem feltétlenül mutatja ki, hogy van köztünk több is, inkább úgy viselkedik velem, mint egy jó baráttal, vagy nem is tudom, hogyan mondjam..


nagyon összezavar, és nem tudok kiigazodni rajta, teljesen elbizonytalanít, ami nagyon furcsa, mert alapjába véve kiegyensúlyozott és határozott vagyok minden téren. hihetetlen ! :D

2012. jún. 11. 18:45
 12/20 anonim ***** válasza:

Értem én, úgy viselkedik veled, mintha nem lenne köztetek semmi.

Hidd el nekem, az ilyen szeretősdik nálad sokkal idősebb és tapasztaltabb embereken is kifognak, úgyhogy nincs ezen semmi csodálkozni való. Ha beleszerettél (megint) akkor tisztázd vele a kapcsolatotok jellegét. Mert ha jó a sejtésem, és nem egészen ugyanazt akarjátok egymástól, akkor a legjobb, ha befejezitek, mielőtt komolyabb sérüléseket szereznél. Ha meg mégis ugyanazt akarjátok, akkor lehet örülni.

2012. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
persze, értem én, hogy mit akarsz mondani.. igazából most azon az állásponton vagyok, hogy igyekszem közönyösnek mutatkozni, mert hát nehogy már a befőtt egye meg a nagymamát ! no meg kicsit fel szeretném kelteni az érdeklődését, és tapasztalni szeretném azt is, hogy keres-e, ha én nem mutatok semmi érdeklődést iránta. itt a nyár, lesz szabadidőm, bőven lesz alkalmunk találkozni, már csak a baráti körünk miatt is.. kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni. jelenleg csak lapulok, mint tök a fűben, aztán várom a fejleményeket:) csak nagyon nehéz erősnek mutatni magam.. :D
2012. jún. 11. 18:57
 14/20 anonim ***** válasza:

Ajaj, te már taktikázol! :D

Ennek az lesz a vége (figyeld, megjósolom), hogy lapulsz, aztán amint felhív vagy ír sms-t, a szíved kiugrik a helyéből, és persze hogy találkoztok. Vagy, ha nem ír, nem jelentkezik, akkor átszomorkodod a nyarat, és elátkozod az egészet.

Minek ezt játszani? Az ilyesmivel beindíthatod a jó öreg húzd meg - ereszd meg játékot, de nem sok értelme van, max. a vadászösztönét fogod ezzel felpiszkálni, te viszont belezúgtál, és ennél többet szeretnél. Na ez a több meg olyan, hogy vagy jön, vagy nem.

2012. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nő vagyok, kérem szépen, nekünk lételemünk a taktikázás ! :P hááát igen, tudom én.. csak. aaahj :D tudom, hogy milyen, ismerem.. és tudom, hogy szereti, ha körbeugrálják. és azt is tudom, hogyha nem érdekelném valamilyen szinten, akkor tutira nem lenne közünk egymáshoz. tehát tutira nem közeledne hozzám még így sem, és semmi esetre sem használna ki. ebben száz százalékig biztos vagyok.. ismerem:)ezért is nem értem, hogy mi ez, mert azt is tudom, hogy kezdeményezne. hiszen tuti látja rajtam, hogy mi a helyzet.. meg tényleg annyira jó a kapcsolatunk, mindent tudunk egymásról, nagyon fontos nekem.
2012. jún. 11. 19:14
 16/20 anonim ***** válasza:

Te figyi, én meg tapasztaltból beszélek, nem a levegőbe.:) Ha ágyba kerültetek többször is, akkor naná, hogy érdekled valamilyen szinten, az ember nem fekszik le olyannal többször, akihez nem vonzódik. A gond ott van, hogy te többet szeretnél ennél, és abból amit leírtál, nem nagyon hiszem, hogy ő is így van vele.:/ Jó dolog a vonzódás, csakhát egyszer ti már valamiért szétmentetek, utána felszedte a barátnődet, és most viszonyotok van - nem éppen az a kiegyensúlyozott kapcsolat, amire gondolom te vágynál. Neki azt hiszem nagyon imponáló, hogy odavagy érte, és téged ismer is azért, tehát nem egy vadidegennel fekszik le, ez is számít.

De ha nem azt mondja, hogy te figyi, próbáljuk meg újra együtt, és nyilvánosan nem vállal fel, akkor ott valami gáz van, valami akadályozó tényező, ami - vegyük a legegyszerűbb esetet - lehet a szerelem hiánya a részéről. És ezen semmilyen taktikázás nem segít sajna.:(

2012. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jaaaaaj :(
2012. jún. 11. 21:08
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, hogy ha megkérdeznéd tőle, hogy szeret-e szerelemből, és akarja-e, hogy járjatok.
2012. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Lehet, ha nem feltétlen erre a válaszra szamítasz, de én pasi szemmel próbálom láttatni veled a helyzetet. Nekem is volt már hasonló helyzetben részem és a következő a meglátásom azok alapján, amiket leírtál: mivel gyakorlatilag minden alkalommal lefeküdtetek, sőt az este kellős közepén odaállított hozzád, elvitt kocsikázni és akkor is megtörtént...nos, ő pontosan tudja, hogy téged megkaphat. Sőt, pontosan tudja, hogy téged BÁRMIKOR megkaphat. Ebből azt is leszűri, hogy kizárólag rajta múlik a dolog kapcsolat része. Mivel volt olyan, hogy hónapokig nem találkoztatok, majd megjelent és lefeküdtetek, majd megint szünet, én arra következtetek, hogy a srác nem biztos, hogy ugyanazt szeretné tőled, mint te tőle. Sőt, mivel eddig azon kívül, hogy hirtelen megjelent, majd szeretkezett veled, nem bizonyított semmit, azt legalábbis nem, hogy te neki tartósan kellenél. Kettőtök közül te vagy az, aki érzelmileg előrébb van és ez nem túl előnyös a helyzetedben. Amikor abban a helyzetben voltam mint te, én voltam a srác helyében, fél évvel a szakításunk után találkoztunk ismét, majd kb. 5 hónap alatt 8-szor feküdtünk le, de sokszor heteket nem is beszéltünk utána. Amikor bejelentette,hogy szerelmes belém és szeretné ha felvállalnám, én belementem, de csak azért, mert nem akartam hogy úgy érezze, hogy kihasználom/tam. Aztán ez az erőltetett kapcsolat hamar véget ért, mert nem voltunk érzelmileg ugyanazon a szinten. És elhiheted, hogy a lánynak mennyire fájt. Ezért légy óvatos, ne kerülj ugyanabba a helyzetbe és ne hagyd, hogy játszanak veled, légy határozottabb :)


21/F

2012. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
na jó, most tökre elkeseredtem, mert egyidősek vagytok.. :D illetve nem, max pár hónap lehet köztetek, mivel ő még a huszadikban van.. ahj, ez nagyon bonyolult! :( egyébként szokott ám keresni, és ennél az utolsó kocsikázós dolognál nagyon nagyon sokat beszélgettünk magunkról. ültünk a kocsiban, fogtuk egymás kezét, és közben beszélgettünk.. és mondta is, hogy ő úgy érzi, hogy én azt hiszem, hogy csak arra kellek neki.. úgyhogy nem értem őt, de tényleg. :\ a
2012. jún. 12. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!