Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a párom viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a párom viselkedését. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Mostanában nagyon megváltozott a viselkedése, kedvetlen és bunkózik velem.(Minden ok nélkül) Számomra bántó megjegyzéseket tesz más nőkre. Megjegyezte, hogy már megvan az "utódom" persze viccesen, de nekem akkor is rosszul esett. Elmászkál haverjaival szórakozni, ami eddig ritkán fordult elő és meg se mondja hol volt. (Pedig mindig megszokta) Mostanában olyan érzésem van, hogy csak szexért jön és már semmi érzelem nincs benne.

Mondtam neki, hogy ezt beszéljük meg mert így nem jó. Ha már nem kellek neki szakítsunk és mehet ahova akar.

Azt mondta ő soha nem szakítana velem...Majd én fogok vele, mert elegem lesz.

Még mindig nem hiszem el hogy ezt mondta, szerintetek lehet ilyen gerictelen és ennyire félreismertem 2 év alatt, hogy arra se képes hogy szakítson, ha nem kellek neki? Végignézi a szenvedésem és velem mondatja ki?

Nagyon elkeseredett vagyok én szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de ha ő nem akarja nincs mit rendbehozni.

Nem értem miért ilyen.


Én/24 Ő/28


2011. jún. 18. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanígy jártam énis,addig húzta az idegeim és bunkózott meg hanyagolt hogy azt várta én szakítsak.De nem tettem ezért ő sem bírta sokáig és dobott 5 év után!
2011. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem veszed észre,hogy gyáva szakítani? már nem szeret,ne hagyd magad kihasználni,dobd a fenébe
2011. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ezt a dolgot, játszik veled, mint macska az egérrel. De te légy a macska, és ő az egér, az egeret pedig kiűzik előbb-utóbb a lakásból. Fiatal vagy előtted a jövő, ne kösd le tovább magadat vele!!
2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem akar már veled lenni,szakíts te vele, ez így neked sem jó.
2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

De miért nem b@szod ki mint macskát szarni? Jó neked hogy meg vagy alázva? Egyszer mondta volna nekem a pasim, hogy már megvan az utódom, úgy repült volna, a lába nem éri a földet.


Sajnálom, erre nem lehet mit mondani, ha ennyire életképtelen vagy, akkor megérdemled, hogy ilyen pasikat fogsz ki, és a következő se lesz jobb...

2011. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ezt már kiirtad a minap,és meg is írtuk neked,h szórakozik veled. mire számítasz,hátha most más lesz a vélemény? nem lesz más


de ha szeretnéd leírjuk megint összegezve:

a pasik gyávák,azt akarja h eleged legyen és kidobd. mert tudja h ha ő szakít te lihegnél utána mint egy pincsikutya

2011. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ritkán írok ilyet, mindig a békítés a célom, de most azt tanácsolom: azonnal hagyd el.

Tönkreteszi a lelked. A bunkóság, a másik elleni lelkiterror az idővel csak növekszik - ez törvényszerű.

azonnal,indoklás nélkül hagyd el!

Kérdező,milyen zenét szeretsz?

szeretnék valmit küldeni, ami gyógyítja a lelked.

2011. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én nem írtam ki semilyen kérdést. És nem várok semmit.

Csak nem értem, hogy lehet ilyen én még szeretem és én szakítsak? Ha nem kellek már neki dobjon ki!

Azért ennyit megérdemelnék!


És nem vagyok életképtelen, de azért köszi!

2011. jún. 18. 11:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A tested még kell neki, ezért nem dob ki. Még nem esett le? Ha neked nehezedre esik kimondani, hogy vége akkor szenvedjél.
2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Döntsd el magadban, hogy meddig vagy hajlandó elmenni ezért a kapcsolatért, bár szerintem már Te is látod, hogy ez így nem jó, hiszen szenvedsz.

Szerintem kérdezd meg, szeret-e Téged... ha nem tudja, segíts eldönteni és dobd ki. Ha nem, akkor egyértelműen dobd ki. Ha esetleg igent mond, akkor pedig egyszerűen mondd meg, mik azok a dolgok, amiket nem vagy köteles, nem vagy képes és nem is vagy hajlandó elviselni tőle.

Mást nagyon sajnos nem tudok tanácsolni...


Tessa

2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!