Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a párom viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a párom viselkedését. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Mostanában nagyon megváltozott a viselkedése, kedvetlen és bunkózik velem.(Minden ok nélkül) Számomra bántó megjegyzéseket tesz más nőkre. Megjegyezte, hogy már megvan az "utódom" persze viccesen, de nekem akkor is rosszul esett. Elmászkál haverjaival szórakozni, ami eddig ritkán fordult elő és meg se mondja hol volt. (Pedig mindig megszokta) Mostanában olyan érzésem van, hogy csak szexért jön és már semmi érzelem nincs benne.

Mondtam neki, hogy ezt beszéljük meg mert így nem jó. Ha már nem kellek neki szakítsunk és mehet ahova akar.

Azt mondta ő soha nem szakítana velem...Majd én fogok vele, mert elegem lesz.

Még mindig nem hiszem el hogy ezt mondta, szerintetek lehet ilyen gerictelen és ennyire félreismertem 2 év alatt, hogy arra se képes hogy szakítson, ha nem kellek neki? Végignézi a szenvedésem és velem mondatja ki?

Nagyon elkeseredett vagyok én szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, de ha ő nem akarja nincs mit rendbehozni.

Nem értem miért ilyen.


Én/24 Ő/28


2011. jún. 18. 11:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott az sokkal jobb érzés mintha téged hagynának ott,hiába rossz mert én is szeretem még mindig de azért van határ,akarod hogy mindenki rajtad röhögjön?Megfog alázni még jobban és aztán úgy tönkremész lelkileg hogy senkiben sem fogsz megbízni,önbizalom hiányos leszel és sorolhatnám.Tudom milyen rossz,az emlékek,meg minden.Engem 5 év után telefonon dobtak el mint egy darab sz@rt.Én szted ezt érdemeltem?Első válaszoló voltam.
2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem kellek már neki, dobjon ki! Na ez szép mondat volt!!!! Én fordítva tenném a helyedben.
2011. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem írtam ki semilyen kérdést."

Volt egy nagyon hasonló kérdés a minap. Ugyanez a megjegyzés az utódra, és az, hogy majd elege lesz, és szakít a lány.

Ha nem te írtad, akkor úgy tűnik mostanában ez a divat?!

Én valahogy elintézném, hogy úgy szakítsak, hogy igazából ő szakít...

2011. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
hét ha ennyire hülye vagy akkor szenvedj és add meg neki azt az örömöt,hogy továbbra is úgy kezeljen mint egy tárgyat,amit ha kell neki leemeli a polcról,majd visszateszi,ha neked ez így jó??? te tudod,én tuti ,kiadnám az útját...
2011. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hol a női büszkeséged?Nem értem az ilyen nőket.Én eddig mindenkit simán dobtam.Az egyik megcsalt a másikkal kihűlt a kapcsolat.Ilyenek voltak,sosem sajnáltam őket.2 hét múlva állítom mindegyiknek lett kivel b.szni.

És most van végre egy igazi szerelem az életemben.Ő is mondott olyat,hogy "milyen jó csaj"..,de röhögve jegyezte meg.Én meg mondtam neki,hogy hogyan bánthatsz ennyire meg,ha akarsz mást,akkor menj máshoz!Ne félj,behúzta a fülét,a szemét meg csak rám szegezte ezek után.Nem fenyegettem,csak elmondtam neki,hogy ez a helyzet,uralkodjon magán.. ha nem fejezte volna ezt be,akkor én is ugyanezt elkezdtem volna csinálni.Vagy pedig dobtam volna,aztán könyöröghetett volna évekig.Bár szeretem annyira,hogy bármikor vissza is fogadnám.De mindent ÉN SEM engedhetek.

2011. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülyének néztek, de én nem tudok szakítani! Igazából én mindig éreztettem a másikkal, hogy már nem jó mondogattam hogy szakítani kellene stb. és közös megeggyezéssel mindig szakítottunk.


Tudom, hogy muszáj lesz...

2011. jún. 18. 12:19
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,de ezek után nem tudlak sajnálni...akkor pazarold erre a baromra a fiatalságod...hajrá
2011. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőkből lesznek azok a feleségek, akik évtizedeket is lehúznak egy boldogtalan házasságban, a férjük veri őket, nem tiszteli, talán csalja is őket, dehát majd akkor is mondogatod, hogy "de én szeretem, adja be Ő a válópert!!!!". Hülye lenne, míg van, akit néhanapján megdughat, aki főz, mos, takarít rá.
2011. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakít veled, mert

1. bárhogyan is alakul, téged mindig megkaphat, ha kedve tartja

2. tudja, hogy szereted, és azzal nyugtatja magát, hogy így legalább nem okoz fájdalmat a szakítással, majd te kidobod, ha már kiábrándultál

3. nem szakít, hanem éli az életét, úgy hogy neki jó legyen, és ha te ezt elviseled, az neki tiszta főnyeremény hiszen lemondások nélkül kapja meg egy kapcsolat minden előnyét

Két végkimenetel van: depresszióba süllyedve végzed lábtörlőként minden önbizalmadtól megfosztva, vagy idegroncsként, lealázva távozol a kapcsolatból, mielőtt még az újrakezdéshez való bátorságodat is kiírtan belőled.

A kényelem nagy úr.. sokkal fontosabb számára, mint hogy tiszteleten tartsa az érzéseidet, és olyan egyenes legyen, ahogyan megérdemelnéd. Ez a könnyebbik út számára.

2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!