Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne értelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne értelmeznem a hirtelen "felfigyelését"?

Figyelt kérdés

Mármint lehet hülyén fogalmaztam meg

szval suliban van egy teljesen átlagos srác (mármint számomra eddig az volt) nem beszéltem még vele csak akkor mikor bekellet mutatkozni év elején mindenkinek de akkor sem volt sok szóváltásunk

nemrégiben volt a névnapom és kaptam egy levelet tőle felköszöntésül és fel is vett msn re ez kb 1 hete volt

most mikor együtt van óránk egyre többet akad össze a szemünk és a folyosón is utánam kiabált múltkor ,hogy ott hagytam a tollam

Most ebből azt vonom le hogy bejövök neki vagy nem tudom hogy értelmezzem ezeket a dolgokat

Szerintetek hogyan kéne?

És egyébként nekem tetszik ő de nem szokásom kimutatni nagyon az ilyet, és igen félénk nek mondható mivel tudnám kicsit jelezni hogy nekem bejön persze úgy hogy letudjam tagadni ha kiderül h én neki nem :S

ez kicsit bonyolult remélem értitek és segítetek


2009. nov. 26. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy bejössz neki. Elég egyértelműek a jelek. Talán szerelmes beléd, talán csak tetszel neki, de mindenképpen meg akar ismerni. Ha ez kölcsönös, akkor gratulálok nektek, ismerjétek meg egymást.


Miért kellene letagadnod később, hogy tetszik neked, ha valóban tetszik?

2009. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó ezt hallani de azért akarom letagadni mert elég ciki szerintem ha egy fiú közli veled h bocs nekem nem tetszel lépj már le ne közeledj felém biztosan volt már bennetek ilyen félelem
2009. nov. 26. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha csak egyszerűen beszélgetnél, kíváncsiskodnál. Mért kéne közölni,hogy bejön.Hagyjuk már meg a fiúknak az udvarlást.Valószínűleg ugyan ezt érzi,és vár,hogy egyáltalán megszólíthasson.A nők választanak mindig.
2009. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mint pesszimista ember azt tudom mondani, hogy lehet kedves akar lenni, az még nem azt jelenti hogy nagyon bejössz neki. A legjobb ha te kérdezed meg, vagy odaküldöd a barátnődet. Vagy küldj felé apró jeleket, nézd meg hogyan reagál rájuk, és ha jól akkor rávezetheted óvatosan hogy hívjon el egy randira. Elméletben könnyű és ha megfogadod a tanácsom akkor a gyakorlatba sok sikert kívánok :)
2009. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyre érdekesebb válaszok kíváncsi lennék t9b ember véleményére kár h ezt nem nézik sokan
2009. nov. 26. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ismerkedés alatt rögtön azt érteni, hogy járni fogtok. Barátkozz vele össze. Beszélgessetek. Ha már felvett, akkor írj rá MSN-en.


Barátnőket odaküldeni, rögtön rákérdezni, hogy tetszel-e neki, a legnagyobb hülyeség, főleg, ha tényleg félénk. Egyértelműen rávágná, hogy nem és többet hozzád nem szólna...


Ismétlem: barátkozzatok. Ha félénk, akkor úgyis csak akkor meri majd kimutatni az érzéseit, ha elég bizalmas kapcsolatban vagytok.

2009. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hm, hal elhagynád a tollad, akkor is utánadkiáltanék ha egyáltalán nem tetszel, ez alap illem, és nem is csak lányoknak szólok ha elhagytak valamit, és tudom hogy kié...

a többi meg embere válogatja, valakinél már közeledés, de van aki alapjáraton kedves és ismerkedős

én várnék konkrétabb jeleket mielőtt arra gondolnék hogy bejövök neki

2009. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem én is erre gondoltam

amúgy meg régebben 1 szavát nem hallottam azért volt fura mert a menő haverja ott volt mellette és akkor ahogy ismerem ink oda adta volna neki hogy vidd már oda neki vagy hasonló :)

2009. nov. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!