Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy úgy szeretne ő is annyira szeretni engem mint én őt. Ezt hogy kell értelmeznem?

Figyelt kérdés

Tehát olyasmiket mondott, hogy nagyon szeret, meg nagyon jól érzi magát velem stb stb (és ezt én is igy látom) de hogy én jobban szeretem őt mint ő engem és ezt úgy irigyli.

Nem igazán tudom ezt hova tenni. Hallottam hogy egy kapcsolatban általában nem egyformán szeretik egymást az emberek. Valahol azért meg mégiscska kicsit megijeszt. (Minthogy ha rosszra fordul akkor általában az szív aki jobbna szereti a másikat)


2009. jan. 17. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad le mennyi idős a kapcsolat...ha még az elején vagytok, akkor ez érthető, nem kell megijedni. Lehet, hogy neki több idő kell ahhoz, hogy még jobban belédszeressen. És ezzel a mondatával azt mondta, hogy igenis veled akar lenni, és még jobban akar szeretni, ami már utal arra hogy igenis szeret :) Az én kapcsolatom is így indult, a párom egyáltalán nem volt még szerlmes belém mikor összejöttünk (én persze bele voltam zúgva már egy hónapja... kellett neki kb 2 hónap hogy belémszeressen, de olyan jól sikerült, hogy itt vagyunk már 2 éves kapcsolatban, imádjuk egymást, és esküvőt meg babát tervezünk :) 19/L
2009. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd továbbra is.

Nekem úgy hangzik ő az a típus, akinek pár butaságot el kell követnie, hogy rájöjjön micsoda dolga van. Várd ki, és rádtalál.

Ez általában fordítva szokott lenni (mármint általában a lány vár a fiúra), de sokan ölni tudnának, ha olyan barátjuk lenne, mint te.

2009. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából már nem annyira az elején vagyunk, (9 hónap) én: f25 ő 19.

És az első pár hónapban tényleg kicsit fordítva volt a dolog (akkor úgy éreztem ő jobban szeret - de most mintha forditva lenne és ez inkább ijesztő az én szemszögemből)

2009. jan. 17. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok...butaság ezen gondolkodni, hogy ki szeret jobban kit...te nem láthatsz bele az ő szívébe, ő sem a tiédbe...az is lehet, hogy százszor jobban szeret mint saját maga hiszi vagy mutatja, hidd el, az a fontos, hogy egymás mellett jól érezzétek magatokat, nagy butaság ilyenen versengeni, hogy ki szereti jobban a másikat
2009. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!