Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt randira, de ezt hogy kellene értelmeznem?

Figyelt kérdés
Mikor elhívtam, beleegyezett, csak azt mondta hogy egyelőre túl elfoglalt. Ez azt jelentheti hogy megpróbálna inkább lekoptatni?
2011. febr. 20. 23:02
 1/7 anonim válasza:
70%
Hát, lehetséges. Valószínűleg csak udvarias, és nem akart megbántani. Ha egy nő akar valamit, akkor megoldja, még ha túl elfoglalt is.
2011. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hogy is szeretné, mert amikor egyszer beszéltünk interneten azt írta hogy "Sajnos keveset látjuk egymást a suliban", és amikor mégis találkozunk akkor mind ketten mosolygunk egymásra egyfolytában...
2011. febr. 20. 23:16
 3/7 Tyler913 ***** válasza:
87%
Ja,sajnos az "elfoglalt vagyok" tipikus udvarias lekoptatoszoveg.Bar elofordulhat,hogy tenyleg elfoglalt,de hogy egesz heten ne tudjon 2 orat rad szanni,az kizart.Szoval inkabb passzolj szerintem.Vagy meg annyit megtehetsz,hogy kicsit ramenosebb vagy,es kozlod vele,hogy szakitson rad idot.Ha nem hajlando,na akkor passzolj.Ha viszont magyarazkodni kezd,es igyekszik megfelelni Neked (elnezest ker,es ajanl egy kesobbi idopontot),akkor meg lehet belole valami.
2011. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy tenyleg elfoglalt... mondd neki hogy rendben, mikor lenne jo neki, illetve hogy szoljon ha jo. Ha komolyan gondolta szolni fog. Ha lekoptatni akart akkor eltunik.
2011. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, h elfoglalt...de akkor kérdezd meg, h hétvégén, péntek du., szombat v. vasárnap ráér-e. ha nemet mond, akk sajna ez tényleg lekoptató szöveg volt.
2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, nem bíztos h le akar koptatni. óvatosan de próbálkoz még, v kérdezd meg mikor érne rá, de ne akaszkodj rá, és ami nagyon fontos legyél vele megértő és természetes...nem kell rögtön a rosszra gondolni. Ha nem lesz majd rád kiváncsi azt sztem eggyértelmübben tudtodra fogja adni.
2011. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) M beszéltem meg vele a randi idő pontját szóval, már csak azon múlik hogy mit tudok kihozni magamból...:)
2011. febr. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!