Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy lány az...

Megtetszett egy lány az egyetemen, de túl gyáva vagyok, nem merem megszólitani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány.A bökkenő csak az hogy nem merem megszólitani, igaz nem is találkozok vele sokat.Közben kiderült h orvos család gyermeke, nagyon gadzag, szerintem nem nézne rám soha.Előny lehet-e nekem az, hogy a szóbatársa volt osztálytársam?Mit szóltok?Vélemény?

2014. okt. 8. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy bátor, férfi vagy és amúgy sincs vesztenivalód
2014. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom,és szólítsd meg,mást nem tudunk tanácsolni.Meg kell szólítani máshogy nem megy.
2014. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel megszólítani, ha akarsz tőle valamit.
2014. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél férfi. Ennyi. Istenem így mi lesz belőled az életben ha egy lányt se mersz leszólítani? (Egyetemista vagy nem kisgyerek már.)
2014. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LÉPJ!!!!

Én h*lye nem tettem meg,pedig ziccer volt,most meg végig kell néznem,hogy összejött egy bájgúnárral....

2014. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!