Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha egy lany, akit...

Fiuk! Ha egy lany, akit nagyon regota szeretnetek megkapni, de ne mertetek megszolitani mert idealizaltatok, szoval ha ez a lany egyszer odamenne hozzatok es megkerdezne, hogy szexelnel-e vele, hogy reagalnatok?

Figyelt kérdés
Egy vilag dolne ossze es nem erdekelne tobbe, egyszer lefekudnetek es kesz vagy orulnel, hogy ilyen konnyen ment es jarnatok?
2014. máj. 1. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
drukkolok.
2014. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én biztosan az utolsó mellett döntenék.
2014. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szexelnék vele. De szívesen megpróbálnék egy komolyabb kapcsolatot ha alkalmas rá.
2014. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Beniy ***** válasza:
Ez a sráctól függ, de szerintem az első semmiképpen sem fordulhat elő ilyen esetben. Nem értem, hogy a csajok miért gondolják azt, hogy ha odamennek egy sráchoz és határozottan megmondják, hogy mit szeretnének, akkor el lesznek küldve, vagy nem onnantól kezdve nem érdeklik a srácot... Érdekes gondolkodásotok van, az biztos.
2014. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Hát először leesne az állam, kérnék 5 perc szünetet és kimennék ordibálva rohanni 1 kört az utcára, majd utána visszamennék és megkérdezném hogy mikor és hol. És ha túl lennénk a tennivalón utána térnék át erre a kapcsolat/sexkapcsolat/what the hell was this témára... :)

De ez csak az én opcióm lehet, sőt biztos hogy mindenki máshogy látja, de ha én velem ez történne kb. a fentiekben leírtak lennének a reakcióim.

Üdv. Egy a helyét kereső fiatal

2014. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert mindenhonnan azt nyomatjak, hogy randizgassatok, meg jatszmazgassatok, meg amikor mar csak a szexen jar az eszed, akkor is ha valamire valo erkolcsos no vagy, akkor beb.szod az ajtot elotte es max 3 honap utan verheted ki a f.kat. Ha nem igy alakul ki egy kapcsolat akkor rbanc vagy, akit nem fognak szeretni es tisztelni. Nekem ez viszont rohadtul nem megy. A pasimhoz is mindenfele muindokkal be kellett mennem dumalni kulonben nem kozeledett volna. Aztan reszegen puceron befekudni a szobatarsa agyaba, hogy vegre ertse...2 eve vagyunk egyutt ez minden oke. Szoval akkor ez kabe normalis es meg lehetett volna az egeszet uszni, ha az elejen nyiltan megmondom?
2014. máj. 1. 17:50
 7/14 anonim válasza:

Hát véleményem szerint igen, egyszerűbb lett volna nyíltan vállalni a dolgokat és megbeszélni vele hogy te hogyan/miként vélekedsz erről a dologról. A tény ami tény, egyik félnek sem könnyű lenni, a barátodat meg igazán nem tudom érteni ebben a helyzetben amúgy, ha nekem ilyen csajom lenne én szerintem a seggemet verném a földhöz hálámban :) Szerintem az teljesen normális ha egy nő vágyik a sexre és teljesen érhető is és normális dolog. K**va/r*anc meg az a lány szerintem aki folyton folyvást megcsalja a párját,váltogatja őket mint a fehérneműt nap-nap után hétről hétre és átveri kihasználja a férfiakat és kettősjátékokat játszik. Ha egy lány aki normális rendes és azt mondaná nekem hogy eddig már lefeküdt vagy 20 sráccal meg ilyenek semmilyen formában nem tudnám r**ancnak tartani mint ahogy azokat a spanokat sem tudom g*cinek akik ugyanezt megtették lányokkal :) Ne érezd magadat kellemetlenül emiatt! És beszéld meg vele a dolgot szerintem és dugjatok 1 nagyot! Az általában segít! De ez csak az én véleményem :) Sok sikert neked!

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok a pároddal kérdező? :)
2014. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BlackSword ***** válasza:
Ha már ilyen nagy szavakat használsz, legalább helyesen írd le... És telefonról is lehet helyesen írni, mert én is tudok...
2014. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beniy ***** válasza:
Igen, meg lehetett volna úszni így a dolgot. :) A r*banc definícióját a 7#-es tökéletesen leírta, tehát ha nyíltan és őszintén élsz, attól te abszolút nem leszel r*banc. Ha meg rád aggasztják ezt a jelzőt, akkor "Sz*rd le a világot, és a világ is lesz*r téged.". Ennyi az egész, és legyél szíves magyarázd el esetleg a barátnőidnek is, hogy terjedjen ez a dolog. :) Annyival egyszerűbb lenne az életnek ez a része..
2014. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!