Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen ürüggyel tudok egy...

Milyen ürüggyel tudok egy fiút megszólitani aki tetszik?

Figyelt kérdés
Szóval. Évfolyamtársam, semmi közünk egymáshoz, bátorságom van odamenni, néha lehetőségem is, és nem vagyok ronda se, csak nem tudom milyen ürüggyel, vagy hogy mit mondjak. Mert ha odamegyek azzal hogy 'Szia, tetszel:$ Megismernélek, járunk?:) stb.' az gáz. Túl átlátszo ürügyek kizárva

2014. febr. 16. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hé Paraszt! Melyik út megyen itt Budára?
2014. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy könyvet vagy számologépet hogy: Szia pocsi de most irunk matekból és nemhoztam számológépet. Aztán kőzbe ugynézel hogy utalj neki hogy kezdeményezen és bejősz neki:)
2014. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Atlantisz.
2014. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy segítsen valami iszonyat könnyű tárgyból. Le fog esni neki, hogy valójában nem azt akartad kérdezni.
2014. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A közös tanulás sem rossz ötlet. Ott rengeteg alkalom adódik arra, megmutasd, nem csak "tanár-diák" kapcsolatot akarsz. Mennyi idősek vagytok?
2014. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 15 ő nemtudom. Amúgy közös tanulás nemjo, nem tettetem a hülyét egy fiu kedvéért se, és fiu szemmel is szánalmas ez picit:s
2014. febr. 16. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia valahonnan ismerlek,csak nem tudom honnan:D
2014. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Csak simán menny oda és szólítsd le, úgysem fog elküldeni :) Szerintem minden fiú örülne neki ha odamenne hozzá csak simán egy lány és leszólítaná :) Velem is fordult már elő nem egyszer ilyen, és nekem imponált is, sőt elég jól esett :) Mond neki h szeretnéd megismerni, és menjetek el v hova suli után :)
2014. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mond meg h járunk mer én nem jövök rá máshogy:)
2014. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!