Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos, van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, van egy lány aki tetszik, de nem merem megszólítani, mert félek, hogy kinevet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Plusz egy dolog amiért nem merem megszólítani, azért mert kövér vagyok. Ő meg átlagos testsúlyú. Ő ilyen bulizós, vad típusu ember én meg ,,stréber" féle. Ő gyönyörű én meg nem.

Ez olyan komoly, hogy mikor meglátom görcsbe rándul a hasam.

Mit tegyek?

Jah és 14 évesek vagyunk mindketten.


2013. márc. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jó a stílusod, nem számít hogy nézel ki, mennyi jó csajt láttam én már nem túl jólkinéző emberekkel. Próbálj nem ráparázni, mert az nem jó. Ha sugárzik belőled a magabiztosság, nem lesz gondod a lányoknál. Ha meg nem sikerül akkor ne törjön le, találhatsz jobbat bármikor.
2013. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia:)én is 14 éves lány vagyok olyasmi típusú mint ő a jellemzésed alapján mármint ilyen vad:DD:)ha az a lány tényleg megérdemli hogy őt szeresd akkor nem fog kinevetni:)tudom ez marha nehéz így elmondani neki szerintem ne is ezt mondd hogy tetszel hanem csak menj oda és ha nem szoktatok beszélni mutatkozz be neki és kezdj el vele beszélgetni.:)ha ismer már akkor nyugodtan odamehetsz csak úgy dumálni.majd írj hogy mi volt ha van kedved;)
2013. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát szoktunk beszélgetni, de egyenlőre még csak suli témában Pl. te is rühelled-e xy tanárt vagy hányas lett a dolid, ilyesmi.

Az jelent valamit, hogy mikor beszélgetünk akkor mindig lóbálja balra-jobbra a haját?


Ja és még valami, hogy mindketten faluba élünk szóval nincs sok hely ahova el tudnám vinni ha összejönne.

2013. márc. 18. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és már 8 éve ismerjük egymást suli miatt, szüleink is jól ismerik egymást, meg voltunk már egymásnál, de szintén csak sulis ügy miatt.
2013. márc. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!