Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar tőlem?

Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Elkezdet írogatni egy srác de nem mondja meg mit akar. Eleinte azt hitte van pasim, de mondtam hogy nincs. Kérdezte mit gondolok.. Hát én meg gondoltam, ha ő nem, majd én lépek és tudtára adtam, hogy szexuálisan igencsak beindította a fantáziámat... Erre annnyit írt vissza, hogy: "tényleg? Értelek:)". Azért ennél többet vártam volna. Talán ő többet gondolt szexnél és azért írt csak ennyit? Vagy ilyenkor mi van? Visszaírtam, hogy "na mindegy", erre kérdezi "miért?". De nem tudom mit válaszoljak, mert nem értem mit akar.
2014. okt. 1. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit akar? Mit akar? Megba-zni. De annyit már tud, hogy ezt nem szabad igy mondani, mert nem lesz belöle akkor semmi. De, hogy mit is kellene mondani/tenni?
2014. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miert nem irt vissza hogy "oke, talizzunk" vagy valami...
2014. okt. 1. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? Abból már valami lejön.
2014. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja, hogy azt hidd, hogy csak a bugyidba akar bejutni,mert gondolom fél hogy azzal elijeszteni, de ha kicsit rámenősebb vagy szerintem veszi majd a lapot.
2014. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18 éves, most lett vége egy 2 éves kapcsolatának.
2014. okt. 1. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet, hogy most kell neki valaki aki elfeledteti vele a régi barátnőjét akár csak szexel vagy komoly szándékkal.

Én se nagyon értem a pasikat...bármi lehet a fejében :/w

2014. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet, hogy most kell neki valaki aki elfeledteti vele a régi barátnőjét akár csak szexel vagy komoly szándékkal.

Én se nagyon értem a pasikat...bármi lehet a fejében :/

2014. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ahogy írtam neki, elég egyértelmű hogy szexnél többet nem akarok. De ilyen pasival még nem volt dolgom, aki ne csapott volna le az adott lehetőségre ha már idáig eljutottunk, hogy ezt megbeszéljünk... Ezért nem értem. Amúgy korához képest érettebb szerintem. De most nem,tudom hova tenni.
2014. okt. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!