Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom hogy mit akar tőlem...

Nem tudom hogy mit akar tőlem a csaj, ennyi volt?

Figyelt kérdés
Igazából most hétvégén találkoztunk.. nagyon jól elvoltunk végig nevettük az egészet..végén hazakisértem ... és megcsókoltam (rövid csók volt .. és nem volt az igazi vagyis én ugy éreztem..) ..ugy váltunk el .. hogy mondtam neki h majd írjon.. írt is másnap ..elbeszélgettünk..és megkérdeztem hogy mikor láthatom legközelebb... mondta hogy nemtudja .. jó kérdés ..és így azóta nem is beszéltünk..igaz még csak fél nap telt el de valahogy rossz érzésem vanvele kapcssoaltosan... ti mitgondoltok a leirtak alapjan ? :/ nagyon bejön nekem .. :S
2014. szept. 21. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem tudja, hogy mikor ér rá legközelebb?

Ha két héttel ezután írta volna ugyanezt, megérteném, hogy kételkedsz.De fél nap?Azért várni is tudni kell.

2014. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel nap telt el s mar parazol? :D Ha bejon allj a sarkadra s neki mondd el, ne itt sirankozz...a csajoknak nem kell puha pocs, aki az elso randi utan mar sirankoznik...legy ferfi, mondd el, hogy bejon, szeretnel mindent megtudni rola stb stb... aztan majd kiderul, hogy o hogy erez. Es arra a fel napra visszaterve..ez most komoly? Majd annyi idot se adsz neki, hogy nyugodtan egyen, mert hat vajon mit csinal? Kulonben is a csajok atlagban elvezi, ha ra irnak, es nem ok kell rad irjanak :D :D :D
2014. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
b+,fél nap telt el,honnan tudná h mikor ér majd rá? saját példa: így is tök elfoglalt vagyok és mindig bejön vmi váratlan program is tök random időpontban legalább heti 2-3x. Nem egy talit mondtam már le ezek miatt kb. 1 órával korábban h "ezerbocsi,mégsem jó ez meg ez miatt",szal kb. sosem tudom megmondani,mikor érek rá,úgyhogy logikus h azt mondta a csaj h nem tudja,mikor lesz jó neki. Mellesleg, mi lenne ha esetleg ráírnál/felhínád? Tudod,jólesik egy lánynak ,ha nem neki kell keresnie téged...ha meg nem jössz be neki,akkor éreztetni fogja veled sztem.
2014. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!