Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit akar tőlem a csaj,...

Most mit akar tőlem a csaj, akar egyáltalán vmit?

Figyelt kérdés
Mikor a távolban van gyakran néz ,mosolyog és zavarba is szokott néha jönni, volt,hogy miközben nézett elkezdett játszadozni a hajával vagy épp előtérbe helyezte a melleit ^^,amikor látta,h épp rájuk pillantottam, de ha kicsit kettesbe tudnánk lenni, vagyis nincs konkrét közelünkbe senki,és ilyenkor közeledni,beszélni szeretnék vele, akkor meg kicsit távolságtartó,volt,hogy még rám sem nézett úgy ment el mellettem, és nekem kell megszólítani...

2014. szept. 9. 19:15
 1/7 anonim válasza:
természetesen tied az első lépés,mert te vagy a fiő..neked kell lépni..valoszinuleg,h tetszesz neki..egy probat megér,nemvesztesz semmit..:)
2014. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát neked kéne...de szerintem be jössz neki egyértelmű :D korod?
2014. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát de,amikor próbáltam beszélni vele,igaz,h zavarba volt, de sietett is el és éreztem,h távolságtartó, de akkor meg miért kapom mindig azon,h néz elég feltűnően, szórakozik csak? amúgy nem tiniről van szó...
2014. szept. 9. 19:23
 4/7 anonim válasza:
Próbálkozz!;) szerintem van esélyed nála
2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem meg csaknszorakozik
2014. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak fél tőled kicsit, de ne zavarjon. Nyugodtan kezdeményezz, és beszélj vele. Ha én lennék a csaj, tuti örülnék. :)
2014. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de miért fél?? :O amúgy 23éves így hogy szólítsam meg és közeledjek felé?
2014. szept. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!