Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akarhat tőlem valamit?...

Most akarhat tőlem valamit? Úgy érzem, hogy le akar nyűgözni engem és nyomul rám.

Figyelt kérdés
Nemrég összefutottam egy lánnyal, aki haveromnak tetszik. Ő egy barátnőjével jött és én is a barátnőmmel, akit nagyon szeretek. Együtt buliztunk. Azóta viszont állandóan lájkolgat minden tartalmat rólam Facebookon, írogat nekem, sőt már olyanokat is kaptam, hogy tudom-e, hogy ő neki mennyire perverz a fantáziája. Szép lány, de nem akarok vele kikezdeni. Barátnőm is észrevette, hogy lájkolgat, elmondtam neki, hogy miket ír. Szerinte be akar nálam vágódni. Mondtam neki, hogy kíváncsi vagyok a céljára, ezért kaptam szabad utat, de megkért, hogy ne legyen köztünk semmi csak ha szakítanék vele. Mondtam, hogy erről szó sincs, ráadásul haverom elől nem akarom lenyúlni, bár tény, hogy 2 éve próbálkozik nála egyre reménytelenebbül. Valóban jók a megérzéseim, hogy több van a háttérben?

2014. szept. 22. 23:19
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nagyon is akar téged. Mond meg neki, hogy van barátnőd és szereted. A haverodnak meg hajrá
2014. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!