Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki/akar tőlem...

Tetszem neki/akar tőlem valamit? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tavaly év végén egy busszal jártunk haza egy társaságban, észre vettem hogy mindig néz, dicsérte a képeimet, azt mondta én vagyok a szép lány a suliba.. ekkor még nem nagyon érdekelt.. aztán nyáron folyamatosan rám írt facebookon sokat beszéltünk és egyre jobban megtetszett, és már ott tartok hogy örülnék ha lehetne valami köztünk. Most hogy elkezdődött a suli még mindig szoktunk beszélni de csak facebookon, viszont élőbe nem, sőt még csak nem is köszön, ennek ellenére mindig ír.. nem érdeklem? vagy csak nem mer élőben megszólítani? viszont van egy osztálytársnője akinek kb mindenét lájkolja, múltkor a képéhez írt h milyen szép.. szerintetek most mégis mit ez a viselkedése?

mindketten Pestiek vagyunk.


18/L



2014. szept. 5. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Miután leszartad, nem csoda hogy masra tert át..
2014. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezt hol olvastad hogy leszartam?

mikor még nem érdekelt akkor is ugyan így beszélgettem vele mint most..

2014. szept. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!