Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok ilyen tipusú nő van? Első...

Sok ilyen tipusú nő van? Első randin nem vallottam színt, erre megsértődött.

Figyelt kérdés

van az a mondás, hogy a nők nem tudják, mit akarnak, de ha nem kapják meg, mérgesek lesznek, hát most bejött...


a volt csoporttársamról van szó, 2 hónapja ismertem, pasija volt még akkor, majd aztán egyedülálló lett, érezni lehetett, hogy ez fog történni. Nosza, ismerjük meg közelebbről, elhivtam kettesbe kávézni. Várok, várok, 1 hónap, nincs válasz... "nincs időm, dolgozok, tanulok"... aztán 3 hónap múlva sikerült.

Csak ilyen "alap" dolgok voltak, semmi kézfogás. Igazából egy ijesztő dolog volt: "most jól vagyok pasi nélkül, nem kerülök a padlóra, ha nincs pasim". Aztán látszott, hogy a végén valamire megsértődött...


aztán próbáltam volna ismét találkozókat, is megint csak: "nincs időm, nincs időm, nincs időm, ha valamit akarsz mondani, akkor mondhatod itt is, nem kell ahhoz találkoznunk..."


inkább nem mondok semmit akkor, hagyjuk. Majd rájön ahogy akar. Csupán nem értem, ezért jött volna az első találkozóra? Többre számitott, nem kapta meg, és most megsértődött?


2014. szept. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a nővel volt/van a baj, te agyilag zokni, hanem veled!!!
2014. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na, részletek? :)
2014. szept. 28. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Fordítok neked nőről férfira: nem érdekled, nem jössz be neki. Úgy volt vele, hogy egy próbát megért, a végén már inkább agykukit kapott az egésztől. Amire egy nő akar időt szakítani, arra fog. Minden más kifogás. Hagyd békén.
2014. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak a kérdésre nem sikerült válaszolni.

Tehát, ez gyakori?

2014. szept. 28. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, az a marha fontos kérdés. Élünk 7 milliárdnyian a bolygón, nem, nem te vagy az egyedüli, aki így járt.

Az első válaszoló hsz-ét kifejtve: te vagy itt bizony a vadszamár, addig piszkáltad, míg megunta, hogy békén hagyd, ezek után méginkább folytatod. Vegyed a lapot könyörgöm és akadj le róla.

2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
De pont h a kérdésre válaszolt xd
2014. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!