Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmet vallottam részegen...

Szerelmet vallottam részegen nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit rossz estém volt, barátnőmmel beittunk.

Nekem nyár óta tetszik egy fiú, néha egy randi, ezen a héten is volt, majd nem jelentkezett, nem írt.

Csak a rossz nap tetőfoka volt.

Felhívtam, közöltem vele részegen hogy szerelmes vagyok belé, és nem bírom nélküle.

Nem volt semmi különös, de nem emlékszem mit mondott erre.

Azóta nem volt alkalmam vele beszélni, bocsánatot kérjek? Hagyjam hogy ő írjon? Mit tegyek? Nagyon gáz?? El süllyedek szégyenembe


2013. nov. 16. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyetlen egyszer, ősrégen bömbölve én is, igaz én csak erősen spicces voltam:DD De a te helyedben laposkúszásban közlekednék most egy darabig, hátha a pasi azt fogja hinni egy idő után, hogy csak álmodta az esetet:D
2013. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez megesik. Szerintem próbálkozz úgy, mintha semmire nem emlékeznél: Írj rá, mond azt, hogy részeg voltál, és a híváslistádban láttad, hogy felhívtad, és már semmire sem emlékszel, szóval mondtál-e valami hülyeséget? Erre megtudod majd a válaszát is :).
2013. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!