Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aztmondják az idő. Az idő...

Aztmondják az idő. Az idő segít így. Segít úgy. DE 2 éve már elballagtunk. Akkor vallottam. Most külön suliban külön városban vagyunk. DE MÉG MINDIG HALÁLOSAN SZERETETEM. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
elmondtam neki mit érzek szólidan vissza utasította ő mást szeret...és most megint másba szerettem bele...valami ilyesmit mondott....de nem tudom kiverni a fejemből...rengeteg olyan dolog van mit mind a ketten kedveltünk és én már... nem tudom élvezni pl a forma1-et vagy pl a kártyatrükköket...stb

2014. júl. 28. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
beteg.
2014. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RootedRainbow ***** válasza:
Ne a fejedből verd ki...
2014. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
változnak az idők vele változz te is!
2014. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az idő maximum eljár a fejed felett... és piszok gyorsan megy ahhoz képest, hogy ennyi időt egy olyan szekér után futva pazarolj el, ami a jelek szerint utolérhetetlen... egyszer vagy fiatal, használd ki ezt! ismerkedj, vedd észre a szépet az életedben, nyiss kiskapukat azok felé, akik feléd is nyitnak és hidd el, hogy hamar kilábalsz ebből a depresszióból... egyébként pedig az idő nem old meg semmit, ez az egyik legnagyobb hazugság a világon! mindent magadban kell lejátszanod! a változás a fejedben kezdődik! ha nem teszel semmit, nem is fog változni semmi, akármennyi idő is telik el közben... ezt soha ne feledd el!
2014. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!