Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam ki a szeretetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Y2dd4f kérdése:

Hogyan mutassam ki a szeretetem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik... még csak pár napja ismerkedünk de előtte már láttuk egymást többször. És én szeretnék vele járni de aszt veszem észre hogy nem veszi észre hogy én eszt szeretném hiába is mondok (néha) arra utaló szavakat. Hogyan fejezzem ki eszt? (Előre is köszönöm a válaszokat)
2013. jan. 21. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki kerek perec, vagy hívd el magaddal valahová randira.

Én is megőrülök az ilyen férfi(ak)tól, hogy nem tudják megmondani. Úgy variálnak néha, ahogy a nő szokott.

2013. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha megmondom neki ˝kerek perec˝ akkor ha nem jön be neki annyira/ eggyátalán az ötlet akkor csak elriasztom magamtól és rosszabb lessz a kapcsolatunk nem? :o
2013. jan. 21. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd, hogy randi, csak hívd el magaddal. Ha ismered már egy ideje és érez valamit, akkor úgyis igent mondd.

Kérdezd meg tőle, hogy elmenne-e veled moziba/pizzázni/cukrászdába stb.... ekkor meg ekkor.


Figyeld a reakcióját. Nem hiszem hogy egy ilyen kérdés után elriasztod. Inkább azzal lehet elriasztani, ha túl késő hívod el. Adta valamilyen jelét, hogy vonzódik hozzád?

2013. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát aszt pontosan nemtudom... De ma ahogy láttuk egymást nagyon mosolygott rám mikor köszöntünk egymásnak :) meg ojan furin beszél mintha tényleg akarna valamit csak nemtudom pontosan hogy másokkal is igy beszél vagy csak velem... Érdemes eszt a kérdést feltenni teni? hogy csak velem beszél e így? :o
2013. jan. 21. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, először is, az nem "eszt" hanem ezt. A másik, hogy az olyan, és nem "ojan". De hogy segítsek is, csak hívd el valahová, pl meginni egy teát vagy hasonló.
2013. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Érdemes eszt a kérdést feltenni teni? hogy csak velem beszél e így"


Szerintem igen. Ha laza vagy, semmit se veszíthetsz rajta. Tudod hogy hány srác tesz fel ilyen kérdést? Nekem pl. a munkahelyen egy srác, csak szimplán beszéltünk és mondta. Levettem a dolgot, mondtam neki, hogy nem, de minden megy a maga kerékvágásában. Elvégre lehet, hogy mint haver hívott csak - olyan lazán tette fel a kérdést, egy teljesen szimpla beszélgetés közepetette. (amúgy nem érdeklődöm a kollégám iránt)


Egyébként ha csak veled beszél úgy ahogy, akkor nagyobb esély van rá, hogy tetszel neki. Kezdj el valamiről beszélni és szegezd neki. Vagy úgy is mondhatod, hogy nem megkérded, hanem pusztán mondod, hogy mennél szombaton du. moziba meg kajálni és arra gondoltál, hogy mehetnétek ketten ha van kedve. --- ennyi. Csak nyugodtan.Aztán majd alakul. Nem kell rárontani, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, jajj de járnék veled stb. stb.

2013. jan. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!