Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Hogyan szokjak le arról, hogy beképzelem magamnak, hogy barátnőm van, és viszonozza a lány a szeretetem? Ilyenkor másnap mindig rosszul érzem magam.19/F

Figyelt kérdés
Ez azóta van, mióta egyszer azt álmodtam, hogy barátnőm van, majd tudatosult bennem, hogy álmodom, mert annyira abszurd volt. Sohasem voltam még annyira boldog, mint abban a virtuális 1,5 percben. :(

2014. jan. 25. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szerezni egyet. Az ilyen álmok általában azt sugallják, hogy vágysz egy barátnőre. Csak úgy hozható ez helyre, hogy szerzel egyet, vagy próbálkozol. Csak nem szabad belehajszolnod magad egy reménytelen szerelembe, mert akkor csak rosszabb lesz.
2014. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#2 Az nem olyan egyszerű dolog ez,nem mindenkinek adatik meg. Kérdező,tudom miről ,beszélsz én is így vagyok lassan 1 éve
2014. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egyszerű és nem adatik meg mindenkinek. Én is jártam így körülbelül 3 éve. De elkezdtem próbálkozni, semmi nem jött össze, de legalább az álmok elmúltak. Szóval engem akkoriban már a próbálkozások is helyrehoztak. Persze ha próbálkozol akkor meg eléggé nagy mértékű önbizalom hiányba is eshetsz ami depresszióhoz is vezethet, szóval tudnod kell azt, hogy mennyire viselsz el egy/sok visszautasítást.
2014. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a próbálkozásból épp ez jön le, hogy egy csomó lány lenne, aki jó lenne nekem. De ez nem így van. Hozzám hasonlót is csak egyet ismerek, épp tegnap a szakadó hóesésben jártuk be a várost vele, meg egy barátommal. (A csajnak már van valakije). Így belegondoltam, hogy ki lenne az, aki ilyen "hülyeséget" bevállalt volna, hát egyet sem ismerek, mindenki csak menekült haza a meleg szobába, a puhány kényesek nekem nem kellenének. Velük nem tudnék mit csinálni a szabadidőmben. Nem lenne közös program, mert a plázázás, moziba járás nekem nem téma.
2014. jan. 25. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
fiuba is ritka ilyet talalni ;) csak hajrá!
2014. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Váu, látom vannak még rajtam kívül is hibbantak. :D szerezz barátnőt.
2014. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!