Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy 30-as...

Hol ismerkedjen egy 30-as évei végén járó férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy napközben az irodámban, vagy autóban ülök (munkahelyi nők nekem tabuk), konditeremben is inkább sokkal fiatalabb korosztállyal találkozok. A szórakozóhelyeken meg a 20+ éves lányok nyitottabbak rám, de ekkora korkülönbséget nem szeretnék. Netes társkeresés?


2014. szept. 27. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10#, a hűséget nem kötném életkorhoz, és nem is ezt hiányolnám az említett korosztályban.
2014. szept. 27. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem is a fiatalabb lányokban van megoldás. Ugyanúgy vannak köztük is komoly párkapcsolatokra alkalmas és alkalmatlan emberek is, mint a huszonötös, vagy harmincas, harmincötös korosztályú nők között.


Hol ismerkedj? - Mindenhol. Éjszaka szórakozóhelyeken, nappal a könyvesboltban, ruhaboltban, élelmiszerboltban, utcán. Csak tudj különbséget tenni: Nappal nem úgy kell ismerkedni, mint éjszaka. Éjszaka lehetsz direktebb, közvetlenebb, de nappal nem úgy kell odamenni egy lányhoz az utcán, vagy a ruhaboltban, hogy mennyire tetszik neked. Nappal sokkal inkább valami "eszközt, tárgyat, okot" találva kell odamenni. Pl. a ruhaboltban megkérdezel egy lányt, hogy szerinte illik-e hozzád egy ruha (lehetőleg valami vicces, vagy hülye kinézetű legyen). Az utcán meg pl. azt kérdeztem régen csajozáskor, hogy "Tudsz-e a közelben egy állatkereskedést?". Ez azért jó, mert egy csomót enged a témában beszélni, mielőtt egymáshoz melegedtek. Aztán át lehet és kell is mindig térni más témákra, ha


Ne félj annyira az elutasítástól és az idegen nők megszólításától. Igen, az elején fos még, de hidd el hogy nagyon gyorsan hozzászokik az ember és ha átesel pár tucat elutasításon, akkor később már le fogod tojni és arra is képes leszel, hogyha elutasított egy nő, akkor 10 perc múlva egy másiknál kezdeményezz. Nem sci-fi ez, de csak tapasztalatszerzésen keresztül lehet eljutni akár erre a szintre is.

Igen, sok nőnek barátja lesz, vagy éppen bele van zugva valakibe. Vagy rossz napja van és nem akar aznap ismerkedni, vagy éppen megjött neki, ezért nem akar. Vagy éppen nem olyan színű a hajad, ami neki bejön. Sok ilyen van, ezért kell minél több nőnél próbálkozni. Kinek lesz előbb nője? Aki egységnyi idő alatt 2 nőnél próbálkozik, vagy a másiknak, aki ugyanannyi idő alatt 20-nál? Na ugye.


Ja igen, és nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy legyél nagyon nyitott a 18+ évesekre. Komolyan. Most én is mondhatnék olyan ellenoldali sztereotípiát, hogy a fiatalabb nők (18-25) azért jobbak az idősebbeknél (25-35), mert életvidámabbak, romlatlanabbak belül, termékenyebbek, stb. - Nem mondok, akárhogy is gondolom. A tanácsom az, hogy szerezz tapasztalatot fiatal 18-25-ös korosztállyal is, ne pedig tapasztalaton nem alapuló elképzelésekből és hallomásokból alkoss véleményt. Sok fiatal lány van, aki szívesen elköteleződne hosszabb távra és akár meg is állapodna egy idősebb férfival is.


36/F, 25 éves feleséggel, eddig 2 gyerekkel

2014. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2014. okt. 2. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!