Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy nő, aki...

Hol ismerkedjen egy nő, aki intelligens, őszinte és nem túl beképzelt férfira vágyik?

Figyelt kérdés
25-30 év (plusz mínusz egy-két év) kategóriában.

2013. szept. 25. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nah, erre én is kíváncsi vagyok! Bár, nem párkapcsolat szempontjából, az nem érdekel :D Persze ezek a f..om kiverem című beteg állatok aztán keményen megtalálnak o.O :D
2013. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Annak a nőnek szerintem tök mindegy, mert tapasztalatom szerint 99%-os valószínűséggel ő is ugyanolyan, mint a többi: elvben ilyen pasit keres, a gyakorlatban viszont abszolút nem ilyen. Bocs, ha nem ilyen vagy, de azt láttam, hogy a nők többsége sajnos nem ilyen. Rinyálnak, hogy senkinek sem kellenek, meg hogy csak bunkókat fognak ki, mégis elzárkóznak az intelligens közeledés elől is.
2013. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts. Az egy dolog, hogy te esetleg ilyeneket fogtál ki, ez sajnálatos. Viszont légy szíves, ne írj ilyen sértő dolgokat a nők 99 %-áról, mert ez egyszerűen nem igaz.
2013. szept. 25. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne gyűjtőhelyük, igazából neked kellene nyitva tartani a szemed. Azért nagyobb eséllyel bukkanhatsz egy ilyenre mondjuk egy kiállításon vagy valami hasonló helyen.
2013. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Társkereső kit keresek rovatába beírod, hogy szókimondó, mérsékelten egoista, nem csak jól kinéző, de egyben okos is férfiak jelentkezését várod a megadott életkortartományon belül.

Aki magára ismer majd keresni fog.

2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Sajnos a kritériumok egy részének nem felelek meg. Nevezetesen a 25-30 évnek. 40 vagyok.
2013. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a visszafelé irányra is kíváncsi lennék, hasonló nőket hol lehetne találni?
2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#3: Sajnos igaz. Példaként veszem azt, hogy itt is nem egy állítólag normális lánnyal próbáltam kommunikálni. Nyafogtak, minden kínjuk volt, hogy a kutyának se kellenek, meg huszonévesen még nem voltak pasival, meg hogy folyamatosan olyan emberekkel hozza össze őket a sors, akik megalázzák őket stb. No, ehhez képest ők se viselkedtek valami értelmesen, szerettem volna elbeszélgetni velük ("tét nélkül", nem tolakodó módon, nem kezdtük rögtön pl. a szexuális életükkel, a farkamról se küldtem soha képet senkinek), viszont a többség gyakorlatilag kb. 2-3 levél után egyszerűen köddé vált, mert a beszélgetés roppant bonyolult folyamat, és valószínűleg túlságosan is megterhelte volna a szervezetüket. Az életben dettó ez van, próbálok kommunikálni, nem szoktam bunkózni, és azt hiszem, önhittség nélkül mondhatom, van bennem annyi intelligencia, hogy normálisan tudjak beszélni. Csodák csodája, valahogy ez se hatja meg őket. Olyan, mintha belehalnának egy-egy beszélgetésbe, holott az semmire sem kötelezi az embert, de még akár egy randi sem. De rendben van, ezek után nem beszélek 99%-ról, csak 98-ról.
2013. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nálam valahogy a férfiak adják fel mostanában.

Tudom, hogy ez az írogatás nem tartható fenn az idők végezetéig, de nem egyszer jártam úgy, hogy még csak el se jutottunk addig, hogy felvetődjön a találkozás lehetősége, mert egyszer csak nem írt többet.

Pedig volt képcsere, több is és jött a "tetszel", "nagyon szép vagy", stb. bókok tömkelege.

Na most akkor mondjam én is azt, hogy a pasik 99 %-a bunkó?

2013. szept. 25. 20:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd, de ha mind lelép, annak oka van. Úgy tűnik, nem a külsőd.
2013. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!