Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy nő, aki...

Hol ismerkedjen egy nő, aki intelligens, őszinte és nem túl beképzelt férfira vágyik?

Figyelt kérdés
25-30 év (plusz mínusz egy-két év) kategóriában.

2013. szept. 25. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy mind. De volt egy pár ilyen kóbor lovagom. :)
2013. szept. 25. 20:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Látod, itt a különbség.

Csajozásnál van pár, aki nem lép le rövid úton, pasizásnál van pár aki lelép. Az arány mindkettőnél mondjuk 80/20, de mégis más.

2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#9: Szerintem írhatod nyugodtan, ha akarod, én nem azt írtam, hogy bunkónak tartom a lányokat, inkább elkeserítő ez az egész. Nálam még a képcseréig se jutottunk el az esetek zömében, sőt alig tudtunk meg egymásról valamit. És nem igazán értem, hogy ha valaki rinyál, akkor mi vesztenivalója van azon, hogy beszélget, ismerkedik valakivel, aki ráadásul nem azzal kezdi, hogy d*gjunk, meg nem a farkát mutogatja. Mit mondjak a lányokról, ha a nagy többséggel pár levél után megszakad a kapcsolat, úgy, hogy gyakorlatilag sehová se jutottunk el? A képcsere gondolata meg még a fasorban sem volt, hogy ilyen képzavarral éljek. Ezek után mi a véleményed?
2013. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

En nem vettem eszre hogy nagy keletje lenne az oszinte ferfiaknak...

36 ffi

2013. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13:


Attól függ, te például barátnőt keresel, vagy dugópajtit? Az sem mindegy.

2013. szept. 25. 21:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha alkalomadtán barátnőt találhatnék, nagyon örülnék. De egy szimpla találkozásnak is simán tudnék örülni, vagy hát ha az utóbbi idő termését nézzük, akkor már annak is, ha nem lépnének le nyomtalanul a delikvensek. Szóval nem igazán értem, miért teher a levelezés, miért nem lehet megismerni a másikat. Nem egy lány mondta már, hogy nem vagyok csúnya, bár akivel nem cseréltünk képet, az nyilván nem is "ítélkezhet". De még ha "csak" szimpla beszélgetés, "tét nélküli" ismerkedés lenne a dologból, azt se bánnám. És hát tényleg nem szoktam ordenáré lenni, volt is olyan, aki azt írta, hogy örült, mert kapott egy normális üzenetet, és hogy intelligensnek tart. Ezek után képtelen vagyok felfogni, miért lép le a többség, holott semmi olyat nem teszek vagy írok, ami ezt indokolná, főleg nem néhány levél után.
2013. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!