Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen egy 30-as...

Hol ismerkedjen egy 30-as évei végén járó férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy napközben az irodámban, vagy autóban ülök (munkahelyi nők nekem tabuk), konditeremben is inkább sokkal fiatalabb korosztállyal találkozok. A szórakozóhelyeken meg a 20+ éves lányok nyitottabbak rám, de ekkora korkülönbséget nem szeretnék. Netes társkeresés?


2014. szept. 27. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Butikban.
2014. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
nyugdíjas klub :D
2014. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Netes párkeresés elég fellendült a mai világban, te is kipróbálhatod:-)
2014. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Metrón, büfében, moziban, plázában, edzőterembe, strandon, túrázáskor, bulikban, shoppingoláskor, satöbbi... ^^
2014. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most komolyan? mikor nem volt internet hol ismerkedtek az emberek? igazad van niki :)báthol lehet ismerkedni
2014. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Neten érdemes keresni, lehet találni, ismerek ilyenből lett házasságot.


Amúgy érdeme letenni az autót és emberek között közlekedni, akár bringán, akár buszon. Ott sok csinos és értelmes nő jöhet szembe (jó, ki kell őket halászni a büdös tömegből a buszon, de ott vannak :-) Bringán meg mindegyiknek jó a segge :-D )


Egyébként tudom ajánlani a multik irodaházai előtti kávézókat is, pl. a belvárosi IBM-irodaházban kifejezetten női többség van a munkák jellegéből adódóan :-D De van sok ilyen hely még.


Lépj ki az autós vagánymagányból, mert ha még azt a fél órát is, amíg egyik tabuhelyről az otthoni magányba érsz, kizárod, hát valóban nincs sok esélyed.

2014. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért tartasz a 20+os csajoktól?
2014. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5

Most hiába van net, eszembe se jutna itt ismizni.

Sokan megszivattak és becsaptak a chateken, amit igy utólag is köszönök, mert a sok csalódásból rengeteget tudtam tanulni, és egyszerűen már túlnöttem a saját korombeliek ostobaságain.

Kivánok minden 12-16 közöttinek sok csalódást, igazi mély fájdalmakat, mert ezekkel jóval többet kapnak tudásban, mint amit maga a csalódás és fájdalom okozott.

Erre jöttem rá 1.5 év és napi 6-8-10 óra chatelés alatt. :3

2014. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kekliliom10: "nyugdíjas klub :D" Ez nagyon jó :D


Niki, az "utcán" azért nem annyira nyitottak a nők az ismerkedésre, leginkább rohannak valahová, és nem igazán értékelik, ha leszólítják őket...meg ugye a nagy részüknek van párja, és ez nem látszik rajtuk, meg esetleg így is belemennének az ismerkedésbe, de nem (csak) szexet keresek :) de jók a tippek, köszi.


6#, az autó kell, sokat megyek napközben találkozókra, tömegközlekedés nem lenne hatékony nekem.


Semiramis királynő, nem tartok a 20+ lányoktól, kedvesek, vonzóak, de a személyiségük és a nőiességük még (szerintem) nem kiforrott, éljenek, pasizzanak, tapasztaljanak. Rosszul látom?

2014. szept. 27. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Rosszul. Van olyan aki 18-19 éves, de már tudja mi az a hűség.
2014. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!