Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért ezek a lányok...

Lukacsdalma kérdése:

Fiúk! Miért ezek a lányok kellenek?!

Figyelt kérdés

Egy kis bulin voltam, a nyár végén, amit a legjobb barátnőmmel szerveztünk. Az unokatestvére elhozta az egyik kollégáját, akivel már akkor éreztem a vibrálást magunk között, mikor kicsit késve megérkeztem a buliba, mert haza kellett rohannom. Szemezgettünk, mosolyogtunk egymásra, de csak nem kért fel táncolni. A barátnőm nagy buliközpontú ember és nem szereti, ha bárki is ül a partin. Ezért mondta nekem, hogy kérjük fel az unokatestvérét(fiu) és a munkatársát, de hozzá tette: én táncolok a Petivel(unokatesója). Örültem az alkalomnak, bár kellemetlen hogy nekem kellett felkérnem táncolni, de hát én voltam a háziasszony. A srác igent mondott, próbáltam kicsit bevetni a nőies vonzerőmet a természetemmel kombinálva. Én nagyon szeretek viccelődni és nevetni, az este folyamán 3x-szor táncoltunk, és mind végig azt éreztem, hogy nem plátói a vonzalom. Aztán jött az egyik lány akivel én is jóban vagyok. Ő sokkal kirívóbban volt öltözve mint én és ô sokkal inkább flörtölősebb és azzonal kapható, míg én nem. A lány is kivetette a hálóját a srácra, és úgy éreztem esélyem sincs a fiúnál. Ott volt közöttünk az az izé, az a kölcsönös vibrálás, aztán jött az a lány a r*bancos megjelenésével és a rámenős stílusával és a srác tökre innentől kezdve nem foglalkozott velem.

Ez miért van így?! Nem érzem magam csúnyának, sőt egyre csinosabb vagyok mióta diétázok és edzek, nagyon sokat teszek a feszes idomaimért. És mégis az a könnyen kapható lány kellett neki? Női aggyal ezt nem bírom megérteni. Mindenhol azt hangoztatjátok fiúk, hogy a normális és szolíd lányok sokkal jobban tetszenek nekti, mint a kirívó, könnyűvérűek. . Akkor most hogy is van ez??!



2014. szept. 25. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a lány is nyíltabb volt nem olyan csendes visszahúzódó, ő is tett azért hogy gyorsabb legyen minden, és nem csak a fiúnak kellett udvarolgatnia hanem a lány is tett lépéseket.
2014. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi egyforma, felesleges általánosítani.
2014. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért azok a fiúk kellenek, akiknek ezek a lányok kellenek? Igen, jól gondolod...
2014. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én is tettem, ez nem lehet az oka.
2014. szept. 25. 17:04
 5/20 A kérdező kommentje:
És az a lány mivel több mint én?
2014. szept. 25. 17:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem több mint te, és te sem vagy több mint ő, csak mivel a pasi téged sem ismert jobban különösebben, ezért inkább a könnyebb szituációt választotta akiért nem kell lehoznia a csillagokat az égről.
2014. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

mert valószinűleg nem megállapodni akart igy este, csak dugni... esélyesebbnek gondolta ha a másiknál próbálkozik

de miért rajtunk kéred számon ha ilyen barmok kellenek neked?

2014. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mégis honnan kéne tudnunk róla bármit is? Nem voltunk ott, egyikőtöket sem ismerjük. Az is lehet, hogy a srácnak egyszerűen csak ő tetszett, és kész.
2014. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mert ő jobban tetszett neki mint te.


Neked pl miert ez a pasi tetszett,miert nem egy masik?

2014. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Nyugi,semmivel sem több.

Talán a fiú észrevette,hogy ő könnyebben kapható,kalandozásra jó,ezért kikezdett vele,vagy engedett a lány csábitásának..


De nem tudni,nem biztos,hogy nem téged választana,ha erre kerülne sor.Ha normális párkapcsolatra volna szüksége,veled lenne..de lehet most nem vágyik erre.


Ennek ellenére nem akar téged megbántani,tudja hogy tisztességes vagy és nem akar megbántani azzal,hogy túlságosan nyomuljon rád,lehet azt hiszi te ezt sértésnek vennéd..


Fogalmam sincs,mi zajlik olyankor egy pasi agyában..:D

2014. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!