Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-27 közötti pasiknak tényleg...

20-27 közötti pasiknak tényleg nem kellenek a nyugisabb, komolyabb lányok? Mindenkinek csak a pörgős bulizósak kellenek?

Figyelt kérdés

Mert én sose voltam italozós, a diszkók világa is idegen tőlem, nem vonz, mindig is komolyabb voltam a korombeliektől, és azt érzem pont emiatt nem is kellek ennek a korosztálynak, mert nem illek bele az átlagba, akik többségben vannak.

azt látom hogy a nagyszájú, merészebb csajok, a bulizósak kellenek mindenkinek, de tényleg..


És nem, nincsenek túlzott elvárásaim, igazából nekem pont hogy nem jönnek be a népszerű pasik, most is egy csendes srác tetszik, de pl neki se jövök be..


2014. szept. 21. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tudod, rossz embereknél koppogtatsz. Lehet érettebnek érzed magad a korodnál, de inkább õk az éretlenebbek, te meg a normális. Erre még nem gondoltál?
2014. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A nők miért ilyenek? Kár feszegetni ezt.
2014. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A nagyszájú, hangos, bulizós embereket hamarabb észreveszed a természetük miatt. Ők van előtérben, meg kell nézni, hogy kiket takarnak el. Onnan integetek én is... :D
2014. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

21 leszek, és én nekem pont ilyen lány kellene, de nem találok.

Szóval létezik olyan amilyet akarsz, csak keresned kell. :D

2014. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Igen egy normális fiatal pasinak tényleg nem kell ilyen lány.. ilyenkor még bulizni kell és élvezni az életet.. majd ráér lenyugodni amikor már lesz gyerek is mert az majd lefoglal eléggé... mindenki tizen és huszon évesen bulizik mert még fiatalok tele vannak energiával és van idejük is és nagyon jól teszik hogy ezt csinálják! :D
2014. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy nyugisabb és komolyabb, még csak két jellemvonás. A többin több múlik, mint ezen a kettőn, de persze igaz, hogy szűrőként ez a kettő is fontos. Egy nyugis, komoly lány lehet egy frigid, lusta, beszűkült, pesszimista, merev, túl konzervatív, érzelmi nulla is. A hangsúly tehát a többin van. Ha nincs pasid, nem ez a két "bajod" van, abban én biztos vagyok.
2014. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Butaság!

azért látod így ,mert tőbb a dilinyós mint a normális nő.

1000 Nőből 2ilyen van őket nehéz megtalálni.

2014. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát lusta nem vagyok, akkor nem ott tanulnék ahol..

meg otthon se vagyok rest, sőt még a konyhában is szeretek tevékenykedni :)

külsőre, mert ugye mégis az az első szűrő ha meglátunk valakit, átlagosnak mondanám magam, illetve öltözködésben kicsit elegánsabb, nem póló tornaciő típus vagyok; de nem is plázacica, hanem normál elagáns.

Nem sminkelek, nem érzem szükségét, nem azért mert odáig vagyok magammal, vannak hibáim, de most ezért sminkelni...

Alacsony, vékony vagyok, igényes, és ahogy írtam nem is a tökéletes pasit keresem, hanem a hozzám illőt.

2014. szept. 21. 16:45
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az ilyen típusú nők/lányok jönnek be. Én is hasonló jellem vagyok.
2014. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 PearlDiver ***** válasza:
24 vagyok és teljesen nyugodt barátnőm van, bár azért tud ő is pörögni néha (de ez nem féktelen bulizásban nyilvánul meg).
2014. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!