Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-27 közötti pasiknak tényleg...

20-27 közötti pasiknak tényleg nem kellenek a nyugisabb, komolyabb lányok? Mindenkinek csak a pörgős bulizósak kellenek?

Figyelt kérdés

Mert én sose voltam italozós, a diszkók világa is idegen tőlem, nem vonz, mindig is komolyabb voltam a korombeliektől, és azt érzem pont emiatt nem is kellek ennek a korosztálynak, mert nem illek bele az átlagba, akik többségben vannak.

azt látom hogy a nagyszájú, merészebb csajok, a bulizósak kellenek mindenkinek, de tényleg..


És nem, nincsenek túlzott elvárásaim, igazából nekem pont hogy nem jönnek be a népszerű pasik, most is egy csendes srác tetszik, de pl neki se jövök be..


2014. szept. 21. 16:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem veled semmi gond nincsen, én is egy ilyen lányra vágynék, aki komolyabb, becsületes, és nem a bulikra szórja a pénzét, vagy rosszabb esetben még csak nem is a saját pénzét. Persze azért szűk körben, ahol nincs annyi gátlás, lehessen kicsit hülyéskedni, évődni egymással, de egyébként alapvetően én is komolyabb személyiség vagyok. Te hol tanulsz? Én szintén egyetemre járok. 24/F
2014. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kevés az ilyen pasi, ritka mint a fehér hólló...sajnos. Néhány hónapja ismertem meg egy ilyen srácot, és úgy de úgy megkedveltem, de ő annyira zárkózott, ami persze nem baj, csak mivel én is az vagyok, ezért úgy érzem elmegyünk egymás mellett. Pedig totál összepasszolnánk. És velem is ez van, semmi nagy elvárásom nincs, csak hogy szeressen és szerethessem, de már tudom hogy ez nekem vele nem adatik meg. Tetszik, nem csak külsőre, hanem a személyisége, a kedves szerethető, és nagyon különleges természet is, de persze neki nem kellek, ő mást nézett ki magának. Dehát ez az én formám...
2014. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!