Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-27 közötti pasiknak tényleg...

20-27 közötti pasiknak tényleg nem kellenek a nyugisabb, komolyabb lányok? Mindenkinek csak a pörgős bulizósak kellenek?

Figyelt kérdés

Mert én sose voltam italozós, a diszkók világa is idegen tőlem, nem vonz, mindig is komolyabb voltam a korombeliektől, és azt érzem pont emiatt nem is kellek ennek a korosztálynak, mert nem illek bele az átlagba, akik többségben vannak.

azt látom hogy a nagyszájú, merészebb csajok, a bulizósak kellenek mindenkinek, de tényleg..


És nem, nincsenek túlzott elvárásaim, igazából nekem pont hogy nem jönnek be a népszerű pasik, most is egy csendes srác tetszik, de pl neki se jövök be..


2014. szept. 21. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy összeillünk! 25f
2014. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

"a konyhában is szeretek tevékenykedni :)"


ha e mögött komolyabb tudás is van,még én is oda mennék hozzád,kedvesen közeledve!:$

megkérdezni nincs e bulizósabb barátnőd aki szintén jól főz.

2014. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
egyik barátnőmet se érdekli a konyha területe, kivéve ha kész kaját találnak ott... de más miatt nem
2014. szept. 21. 17:01
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez a konyhatudomány nem egy nagy durranás. Szerintem egy alap dolog mindkét nemnek.
2014. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek bulizni is otthon is elvagyok sőt főznöm kell ha enni akarok,igaz ismerkedési problémáim sincsenek:)és még csak nagyszájú se vagyok-.-/csak néha/
2014. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

szégyelljék el magukat a barátnőid akkor!


de kinek kellenének bulizós csajok?

főzni tudsz : ez pipa

vannak érzéseid? képes vagy átélni? ha ez is pipa

akkor már nem lehetsz rossz nő.



ahhoz hogy egy nőt reggel ne zavarjanak haza,az kell, hogy szeretni tudjon meg főzni! meg még más "apró" dolgok,de azt most hagyjuk :)))

2014. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A külvilág felé komolyságot, nyugodtságot mutató nőknél megvan az esélye, hogy egyszer csak elkezdik a sokadik tombolós korszakukat. Nem egy ilyen nővel volt már dolgom, akik a nyugodtságukkal, kiegyensúlyozottságukkal teljesen megvezettek, aztán kiderült róluk, hogy nem is annyira nyugisak.
2014. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem pont az olyanok jönnek be, mint te. Aztán megismertem egyet és kiderült, hogy ők sem jobbak a Deákné vásznánál...24/F
2014. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nem jól látod. Engem például kifejezetten taszítanak az éretlen éjjel-nappal partizós állandóan a társaság közepén lévő csajok. Bár hozzáteszem azok se jönnek be akik akik állandóan bezárkóznak, szótlanok és soha egy kortyot sem isznak és mindig otthon ülnek. 27/F
2014. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt én is írhattam volna, hát eddig egy pasit ismertem meg személyesen akinek ilyen nő kell mint mi, aztán ő is letett rólam és átpártolt a tapadósabb csajra. Ez van ha egy kicsit küzdeniük kéne vagy esetleg kockázatot vállalni mind betojik...
2014. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!