Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha valaki...

Miért van az hogy ha valaki nem árulja el hogy bejövök neki, akkor az életben nem jövök rá?

Figyelt kérdés

Rengeteg esetről tudnék beszámolni, hogy csak akkor tudtam meg hogy tetszek az adott fiúnak, mikor megmondta vagy célzott rá. Pedig szoktam figyelni a klasszikus jeleket, pl. hogy néznek, de nem néznek! Aztán meg kiderül hogy bejövök nekik. Ennyire hogy lehetek életképtelen?

17L



2014. szept. 19. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok fiúban.

Aztán most végre volt, hogy nagyon biztos voltam benne, ráírtam facebookon, és egyáltalán nem tűnt túl lelkesnek, aztán gyorsan abba is maradt a beszélgetés. De ennek ellenére legközelebb élőben megint odamosolyog meg ilyenek.

Fene érti ezt. :D

2014. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok szerintem semmit nem jelentenek, és ennek szerintem nincsen köze az "életképtelenséghez". Mindenkinek néznie kell valahová, és mivel az emberek nem gondolatolvasók, emiatt az lenne a legjobb hogyha mindenki odamenne ahhoz, aki tetszik neki. Csak éppen ez igen nehéz dolog általában, főleg egy idegenhez, meg ha még valaki eleve félénk is, mint például én.
2014. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!