Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök e a lánynak?

Bejövök e a lánynak?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és új iskolámba megismertem 1 lányt. Elég sokat szoktunk beszélni ő tudja, hogy tetszik nekem. Már ölelkezünk meg mindig eltudunk beszélgetni. Viszont csak ha 2 esbe vagyunk ha többet vannak, akkor nem nagyon foglalkozik velem. Sőt inkább más fiúkkal szórakozik hülyülnek szivatják egymást. Illetve eddig bármi kezdeményezést mondtam pl: Jöjjön el hozzám filmezni kettesben mindig igent mondott. Nem értem most ezeket mire véljem?

2014. szept. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki, de a többiek előtt nem akarja kimutatni.

Vagy azt akarja, hogy féltékeny legyél.

2014. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mer felvállalni . Ez normális az ilyen osztálytársi viszonyoknál. Szóval ne csüggedj , szeret legbelül , csak félénk :)
2014. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak rossz látni hogy mikor hülyülnek akkor valameik fiú átkarolja meg minden :s és ő meg hagyja
2014. szept. 15. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval féltékeny vagy. Nem mer felválallni ahogy az előző is írta. Az én osztályomba is megtudta a fiú, hogy szeretem és én nemérdeklem, de vannak akik ezzel piszkálnak, valószínűleg ezért nem akarja elmondani. Egyes voltam 14/L.
2014. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha végül is mindenkivel ilyen "közvetlen", akkor biztosan megszokott dolog nála, hogy ölelkezik valakivel. Lehet, hogy te különb vagy a szemében, de az is lehet, hogy csak barátkozik veled. Ne csak kezdeményezz, hanem lépj valami konkrétat. Az egy dolog, hogy igent mond, ha aztán mégse lesz belőle semmi. Legyél kicsit nyomulósabb, csókold meg, aztán legfeljebb megpofoz.
2014. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

* nem érdeklem

Ha filmeztek egy kicsit nyomulj fogd meg a kezét ha hagyja jó, ha elhúzza akkor meg valószínűleg nem akarja.

2014. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat persze nyomulok, de előtte tisztán akarok látni. Mert ha sikerülne is én úgy nem akarok összejönni vele, hogy minden fiúnak ennyit megenged.
2014. szept. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!