Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek bejövök a lánynak,...

Szerintetek bejövök a lánynak, lehet még folytatása?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy lány, nagyon-nagyon tetszik, már első pillanattól kezdve megfogott. Köszönőviszonyban vagyunk, és szoktuk nézni egymást, legalábbis ugy láttam, ő is szivesen néz :) multkor a lány bejelölt facebook-on, rákövetkező nap a barátnője is. Én nagyon megörültem neki, hogy akkor biztos ő is akar "barátkozni", meg szimpatikus vagyok neki stb....volt fent pár elég szexi nyaralós-strandolós képe(közösen a barátnőjével is), és amikor legközelebb összefutottunk, merő kedvességből bókoltam nekik a képekkel kapcsolatban, meg beszélgetni próbáltam Vele a kirándulásáról. Ugye automatikusan azt hittem, ha fb-on magukhoz adtak mint barátot, akkor semmi gond ha élőben is cseverészünk, meg eléggé nyitott tipus vagyok, soha nem okozott gondot lányokkal beszélgetni, flörtölni. Na de egy kissé itt pofára estem, ugyanis nem viszonozták az én beszélgetés-kezdemélnyezésemet, hanem tök zavarban voltak, és alig válaszoltak pár szóban, aztán meg maguk közt kezdtek el beszélgetni (3-an voltunk csak egy helységben).

Vajon mi lehetett a gond? Olyan nagy baj, hogy ha a csinos képeit megdicsérem, ill. beszélgetni szeretnék vele? Hisz eddig ugy láttam, kölcsönös a szimpátia...vagy azért mert a barátnője is ott voltm, azért jöttek ilyen "lányos" zavarba? vagy abszolut nem jövök be neki, és félreértettem az eddigieket? SZerintetek próbálkozzam még be nála, vagy egy kicsit hagyjam a dolgot, és majd kiderül mit akar? Egyébként a munkahelyen én felsőbb pozicióban dolgozom, elvileg én egy nagyobb főnökük vagyok, de ez engem egyáltalán nem érdekel, soha nem viselkedtem velük ugy, hogy ezt éreztessem....kérlek, szoljatok hozzá a dologhoz, mert én nem tudom hovatenni ezt, viszont nagyon-nagyon tetszik a lány és szeretnék tőle többet.....

Bocsi a kisregényért :)

28/F


2014. szept. 2. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele kettesben beszélgetni. Ha nagyon röviden válaszol akkor csak lehet, hogy zavarban van. 28 évesen gondolom van már annyi tapasztalatod, hogy ezt észreveszed. Legyél nyitott, kedves, viszont ne egy nyálas papucs, ha valamivel nem értesz vele egyet annak adj hangot. Aztán egy idő után hívd el randira. És ne éld bele magad semmibe.
2014. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mmint a ne éld bele magad semmibe nem azt jelenti, hogy add fel rögtön, de ne érjen váratlanul, ha esetleg visszautasít. Sok sikert!
2014. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!