Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lesz ebből valami?...

Szerintetek lesz ebből valami? Bejövök neki?

Figyelt kérdés

van egy srác a suliban, évfolyamtársak vagyunk, egyszer elkezdtünk beszélgetni a suliban a folyosón majd interneten is, egyik héten még magától ír meg minden.. másik héten pedig odajön a suliban de már ritkábban, ritkábban is futunk össze és még mosolyog, de már erre-arra nézeget mellettem, mögém..stb (ez nem valami jó testbeszéd) és már nem is ír rám.. és általában mindig könyvekről beszélgetünk meg hogy mit csinálunk, valószínűleg rám unt, mit csináljak? most gondoltam szüneteltetem a dolgot, nem írok rá én sem, de nem szeretném elengedni, szeretném ismét felkelteni az érdeklődését..mivel tudnám esetleg?

értelmes válaszolók válaszát várom, előre is köszönöm! :)


2014. szept. 17. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és kérdezd meg, nincs-e kedve eljönni moziba!
2014. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!