Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tinderen miért jelölnek be...

Tinderen miért jelölnek be olyan lányok, akik a való életben meg rám se néznének?

Figyelt kérdés

Néztem a fiu felhozatalt, hát én eléggé az alsó szegmensbe tartozom, mint arcilag, mind alkatilag.


Nem is jelölnek tul sokan, de még igy is néha van egy-egy vékony fiatal csinos lány.


És elkezdik nekem magyarázni, hogy én igenis tetszem nekik.


Na ez már csak azért is furcsa, mert én sokat járok szórakozóhelyekre, és ott meg még szemezni sem szoktak az ilyen lányok.


Persze ezt is megmagyarázzák azzal, hogy "ők nem mernek szemezni azzal, aki tetszik"...


Ja, nyilván ezért látom egy csomószor, hogy a joképü srácokat tátott szájjal nézik a lányok. Meg odamennek meg ilyenek.


Ha tényleg tetszenék az ilyen lányoknak, mint ahogy ők állitják, akkor nem ráznának le.


Érdekes modon a szerényebb szépségü lányok meg adják a lovat alám (mármint, hogy felszedjem őket)...pont ugy, mint a szebb lányok a joképüek alá.


LÁNYOK, MIRE JÓ EZ?!


Miért kell bejelölni olyat, akit a valóságban észre sem vennél, mert nem néz ki elég jól?


2014. szept. 17. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ne szenvedj, hanem dugjál már azokkal, akik jelölnek Tinder-en!!!
2014. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fu, hát azokat sokszor reflexből tiltanom kell sajnos, mert olyan rondák
2014. szept. 17. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
fakek. ennyi
2014. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 >_< válasza:

,,Nem is jelölnek tul sokan, de még igy is néha van egy-egy vékony fiatal csinos lány."

Ha van szép is akkor arra miért nem hajtasz rá? Dumálj mindenkivel, hátha valamelyikről kiderül hogy egész normális lány. Ne magyarázd be magadnak hogy te nem jöhetsz be a szép lányoknak, aki bejelöl és rádír annak lehet hogy tényleg te tetszel.


Gondolj csak a fiúk ízlésére, mi is vállogatunk, és egyénenként változik hogy kinek melyik lány tetszik. Nekem pl. bejönnek olyanok akikre más rá se néz, és sokszor volt már olyan hogy valaki áradozott egy lány szépségéről, én meg csúnyának találtam. Ezzel a lányok is így vannak, biztos találsz olyat akinek tetszel.

2014. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!